KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
25 yıllık karısını delik deşik etti
25 yıllık karısını delik deşik etti
Polis-Adliye
15 Aralık 2011 Perşembe 11:20
  • 15361
  • 10

25 yıllık karısını delik deşik etti

'Eve icra gelecek, bir şeyler yap' diyen 25 yıllık karısını 7 yerinden bıçaklayarak öldürdü

KARISI UYARDI DİYE
Korkunç olay, Şekerpınar Mahallesi'nde meydana geldi. Uzun süredir işsiz olan ve kredi kartlarına borcu bulunan Nurettin Erdem (51), iddiaya göre "Eve icra gelecek, zor durumdayız, bir şeyler yap” diyerek kendisini uyaran 25 yıllık eşi Nazgül Erdem (45)'le tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Nurettin Erdem, bir hışımla bıçağa sarıldı.
 

ÇIKTI, KAHVEYE GİTTİ
3 çocuğunun annesi, 25 yıllık eşini defalarca bıçaklayan Nurettin Erdem, cinayetin ardından üzerini değiştirdi, kanlı elbiselerini kirliye attı ve hiçbir şey olmamış gibi dışarıda sigara yakıp kahveye gitti. Nurettin Erdem, olaydan tam 5 saat sonra Çayırova Polis Merkezi'ne giderek “Eşimi öldürdüm, çok pişmanım” diyerek teslim oldu.
 

7 YERİNDEN BIÇAKLAMIŞ
Polislerin şaşkınlıkla dinlediği Nurettin Erdem'in itirafının ardından eve giden ekipler, Nazgül Erdem'in kanlar içindeki cansız bedeniyle karşılaştı. İlk belirlemelere göre 7 yerinden bıçak darbesi aldığı belirlenen kadının cesedi morga kaldırıldı. Şekerpınar Mahallesi cinayet haberiyle sarsılırken, Erdem çiftinin ailesi ve komşuları da büyük şok geçirdi.
 

İKİNCİ CİNAYETİYMİŞ
Eşini öldüren Nurettin Erdem'in yıllar önce öz amcasının oğlunu da öldürdüğü, 6 yıl cezaevinde yattıktan sonra 2001 yılında şartlı talihe olduğu anlaşıldı. Nurettin Erdem, ifadesi alındıktan sonra adli makamlara sevk edildi. Hakim karşısına çıkarılan Nurettin Erdem tutuklanarak cezaevine gönderildi. Erdem çiftinin 3 çocuğu ise hem annesiz hem babasız kaldı.


DOĞRU CEZAEVİNE
Yıllar önce öz amcasının oğlunu da öldürdüğü ortaya çıkan Nurettin Erdem, 3 çocuğunun annesi, 25 yıllık eşi Nazgül'ü tam 7 yerinden bıçakladı. Erdem, bir kez daha cezaevini boyladı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ