KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Dedikodu yapan dünürünü vurdu
Dedikodu yapan dünürünü vurdu
Polis-Adliye
04 Nisan 2010 Pazar 12:13
  • 5993
  • 5

Dedikodu yapan dünürünü vurdu

Turgut Mahallesi’nde meydana gelen olayda bir kadın, hakkında dedikodu yaptığı gerekçesiyle müstakbel dünürünü bacağından vurdu

Turgut Mahallesi Sadettin Yalım Caddesi üzerinde, Meteoroloji binasının karşısında bulunan Asma Kıraathanesi`nin önünde bir kişi silahlı saldırıya uğradı. İddialara göre olay şu şekilde gelişti: Serbest meslekle uğraşan Günay Sığırcık(42)`ın oğlu, Çiğdem Savcı(42)`nın kızıyla nişanlanmıştı. Daha sonra gençler birbirlerine kaçmış, ancak kızın yaşı tutmadığı için aileler arasında sorun çıkmıştı. Aileler anlaşamayınca kızın annesi Çiğdem Savcı hem nişanı attırdı hem de Günay Sığırcık hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 

DEDİKODU YÜZÜNDEN
Bunu bir türlü hazmedemeyen Günay Sığırcık, iddialara göre Çiğdem Savcı hakkında dedikodu yapmaya başladı. Dedikoduları duyan Çiğdem Savcı saat 12.00 sıralarında Meteoroloji binasının karşısında bulunan kıraathaneye geldi. Kıraathanenin kapısının önünde oturan Günay Sığırcık ile bir süre tartışan Çiğdem Savcı tatmin olmadı ve yanında getirdiği ruhsatsız tabancayı çıkararak Sığırcak`a ateş etmeye başladı.
 

ÜÇ EL ATEŞ ETTİ
Üç el ateş eden Çiğdem Savcı silahını yere bırakarak polislerin gelmesini bekledi. Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Savcı, ekipler tarafından gözaltına alınırken, bacağından vurulan Günay Sığırcık için ise olay yerine ambulans istendi. Sağlık ekipleri Sığırcak`a tam müdahale edecekken ambulanstan inip bağırmaya başlayan yaralı adam güçlükle sakinleştirildi. Sığırcık daha sonra ambulansla İzmit Seka Devlet Hastanesi`ne sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ