KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3097 TL
  • 6.0084 TL
  • 6.8612 TL
Kocaeli Zirve
Minik Yaşamlar
Minik Yaşamlar
Yaşam
13 Ağustos 2010 Cuma 14:24
  • 819
  • 0

Minik Yaşamlar

Boncuk gözlü zeynep

Zeynep Yar 10 aylık sevimli bir bebek. İlker ve Özge Yar çiftinin sevimli, güzel kızları. Zeynep`in şu dönemlerde en çok sevdiği şey yemek yemek. Çok iştahlı bir bebek olan Zeynep, acıktığı zaman ağlayarak yemek istiyor. Boncuk gibi masmavi gözleriyle, Zeynep`in ileride çok canlar yakacağı kesin.


Bakmayın uslu göründüğüne

Esma Yaşasın 3,5 yaşında. Zeytin gibi kara, güzel mi güzel gözlere sahip. İhsan ve Memduhe Yaşasın çiftinin sevimli kızları olan Esma, dışarıda uslu ve hanım hanımcık bir kız gibi görünse de, evde yaramazlıkları ile meşhur. 10 aylık Rümeysa adında bir kız kardeşi olan Esma, kardeşini çok seviyor. Üzüldüğü zaman ve morali bozulduğunda Esma`nın yardımına parmakları yetişiyor. Çünkü Esma, üzüldüğünde parmak emiyor.
 

Hırsızların korkulu rüyası

Sadiber ve Ergin Tükel`in oğlu olan Taha Tükel, 5 yaşında. Bisiklete binmeyi ve dışarıda arkadaşlarıyla oyun oynamayı çok seven Taha, oldukça hareketli ve afacan bir çocuk. Ayrıca bilgisayar oyunlarına da ilgi gösteren Taha, hırsızları yakalamak istediğini ve bu nedenle büyüyünce polis olacağını söylüyor. Kararlılığına bakılırsa, hedefine ulaşması pek de zor olacağa benzemiyor.
 

Battaniyesiz asla

Kartal Dinç 1 yaşında. Ali Uyanık ve Kadriye Uyanık çiftinin kömür gözlü oğlu. Fotoğrafta oldukça durgun ve sakin bir bebek gibi görünen Kartal, aslında oldukça hareketli ve yaramaz. Karıştırmayı çok seven Kartal annesini biraz yoruyor. Şu an, hayatındaki en önemli eşya ise battaniyesi. Kartal battaniyesiz uyumuyor ve dışarı çıkarken bile battaniyesini yanında istiyor.
 

Ressam eren

Eren Tükel 6 yaşında. Biraz çekingen bir çocuk olan Eren, Sadiber ve Ergin Tükel çiftinin oğlu. Son derece uslu ve akıllı bir delikanlı olan Eren sanata çok düşkün. Resim yapmayı çok seviyor ve ileride resim öğretmeni olmak istediğini söylüyor. Kutu kutu pense oynamaya bayılan Eren, arkadaşlarıyla da vakit geçirmeyi, bisikletle dolaşmayı ve scootera binmeyi çok seviyor.

Kolbastı oynuyor

Doğa Naz Akbulut henüz 14 aylık. Fatma ve Ramazan Akbulut çiftinin güzel kızları olan Doğa o kadar sevimli ki, yüzündeki muzur ifade ile herkesin sevgisini kazanabiliyor. Doğa Naz, zeki ve uslu bir çocuk. Çizgi film kahramanlarını çok seven Doğa Naz, dans ediyor ve kolbastı oynuyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ