KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7728 TL
  • 6.3865 TL
  • 7.0504 TL
Kocaeli Zirve
Semih Sarıçay, Kandıralılar Derneği’ni yemekte ağırladı
Semih Sarıçay, Kandıralılar Derneği’ni yemekte ağırladı
Güncel
16 Nisan 2010 Cuma 15:16
  • 908
  • 0

Semih Sarıçay, Kandıralılar Derneği’ni yemekte ağırladı

İşadamı Semih Sarıçay yeni seçilen Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Alkan ve yönetim kurulu üyelerini Kerpe Karagöz Restaurant’ta ağırladı

Mart ayında yapılan kongrede Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanlığı`na seçilen Erdoğan Alkan ve yönetimine tebrik etkinlikleri devam ediyor. Bu kapsamda Alkan ve ekibini en son İl Genel Meclisi eski üyesi ve iş adamı Semih Sarıçay, Kerpe`de Karagöz Restaurant`ta ağırladı. Semih Sarıçay`ın davetine; dernek başkanı Erdoğan Alkan, başkan vekili Av. Nayim Ulaş, genel sekreter Levent Yağız, yönetim kurulu üyesi Harun Reşit Kocagöz, denetim kurulu üyeleri; Salim Yaşar, Ahsen Okyar ve üyeler; Turhan Bayrak, Erol Taşkın, Yiğit Özcan ile Muhammed Buruş katıldı.

İFTİHAR KAYNAĞIMIZ
Dernek başkanı Erdoğan Alkan burada yaptığı konuşmada;  “Kandıra için hemşerilerimiz farklı yerlerde bir araya gelmeli, yapılacak işleri konuşmalı, seçtiklerine destek olmalı. Bugün bize bu imkanı sağlayan, İl Genel Meclisi üyesi olduğu dönemde Kandıramıza önemli hizmetlerde bulunmuş olan Semih Sarıçay`a daveti için teşekkür ederim” dedi. Etkinliği organize eden Semih Sarıçay da: “Yeni seçilen arkadaşlarımı kutluyorum. Geçen dönem mükemmel toplantılarla iftihar kaynağımız oldunuz. Bizleri önemli değerlerimizle buluşturdunuz. İstikrar içersinde sürdürülen çalışmalarınızda da başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu. Etkinlik genel sekreter Levent Yağız tarafından Semih Sarıçay`a derneğin hatıra tabağının takdim edilmesiyle sona erdi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ