Ali Aksoy vuruldu..!
Ali Aksoy vuruldu..!
Polis-Adliye
13 Haziran 2018 Çarşamba 14:13
  • 6430
  • 0

Ali Aksoy vuruldu..!

İlimizde kooperatifçilikte oldukça tanınan Ali Aksoy’un Tekirdağ’da daha önceden alacak verecek sorunu yaşadığı Ö.F tarafından vurulduğu bilgisine ulaşıldı. Aksoy’un üzerine bir şarjör mermi boşaltan Ö.F’nin kayıplara karıştığı iddia ediliyor

Kocaeli de ve birçok komşu şehirde yapmış olduğu kooperatif işleriyle tanınan Ali Aksoy’un, daha önceden alacak verecek yüzünden sorun yaşadığı Ö.F tarafından silahla vurulduğu öğrenildi. Edinilen bilgi ve iddialara göre Aksoy; Ö.F ile ortak bir otobüs hattı aldı. Daha sonrasında Ali Aksoy, Ö.F’yi dolandırarak otobüs hattını ondan habersiz olarak sattı.


ÜZERİNE BİR ŞARJÖR BOŞALTTI
Ö.F ile Tekirdağ’da buluşan Aksoy’un, henüz bilinmeyen sebepten dolayı Ö.F ile tartışmaya başladığı, Ö.F’nin de yanında taşıdığı silahla Ali Aksoy’a bir şarjör mermi yağdırdığı iddia ediliyor. Yaşanan olay sonrası Ö.F’nin olay yerinden kaçarak kayıplara karıştığı bilgisine ulaşıldı.


SÜREKLİ TARTIŞIYORLARDI
Meydana gelen bu olaydan önce ikilinin telefonda sürekli tartıştığı gelen diğer bilgiler arasında. Kooperatif işiyle uğraşan Ali Aksoy’un, daha önce Tekirdağ’da ve ilimizde birçok kişiyi dolandırdığı iddiası yerel basında yer almıştı.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

19 Haziran 1865
Eskişehirspor kuruldu.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir