KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Ali Aksoy vuruldu..!
Ali Aksoy vuruldu..!
Polis-Adliye
13 Haziran 2018 Çarşamba 14:13
  • 8074
  • 0

Ali Aksoy vuruldu..!

İlimizde kooperatifçilikte oldukça tanınan Ali Aksoy’un Tekirdağ’da daha önceden alacak verecek sorunu yaşadığı Ö.F tarafından vurulduğu bilgisine ulaşıldı. Aksoy’un üzerine bir şarjör mermi boşaltan Ö.F’nin kayıplara karıştığı iddia ediliyor

Kocaeli de ve birçok komşu şehirde yapmış olduğu kooperatif işleriyle tanınan Ali Aksoy’un, daha önceden alacak verecek yüzünden sorun yaşadığı Ö.F tarafından silahla vurulduğu öğrenildi. Edinilen bilgi ve iddialara göre Aksoy; Ö.F ile ortak bir otobüs hattı aldı. Daha sonrasında Ali Aksoy, Ö.F’yi dolandırarak otobüs hattını ondan habersiz olarak sattı.


ÜZERİNE BİR ŞARJÖR BOŞALTTI
Ö.F ile Tekirdağ’da buluşan Aksoy’un, henüz bilinmeyen sebepten dolayı Ö.F ile tartışmaya başladığı, Ö.F’nin de yanında taşıdığı silahla Ali Aksoy’a bir şarjör mermi yağdırdığı iddia ediliyor. Yaşanan olay sonrası Ö.F’nin olay yerinden kaçarak kayıplara karıştığı bilgisine ulaşıldı.


SÜREKLİ TARTIŞIYORLARDI
Meydana gelen bu olaydan önce ikilinin telefonda sürekli tartıştığı gelen diğer bilgiler arasında. Kooperatif işiyle uğraşan Ali Aksoy’un, daha önce Tekirdağ’da ve ilimizde birçok kişiyi dolandırdığı iddiası yerel basında yer almıştı.

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ