KOCAELİ 13° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4357 TL
  • 6.1513 TL
  • 7.0040 TL
Kocaeli Zirve
Askeri YARALADILAR
Askeri YARALADILAR
Polis-Adliye
Nabi Yazıcı
25 Kasım 2017 Cumartesi 16:23

Askeri YARALADILAR

Körfez Tütünçiftlik Barbaros Mahallesi'nde kontrol yapan durumlarından şüphelenen jandarmanın dur ihtarına uymayarak kaçan bir kişi otomobiliyle Jandarma aracına çarptı görevli askeri de yaraladıktan sonra kaçtı. Olayla ilgili bir kişi yakalanırken bir kişinin aramasını devam ediliyor

Alınan bilgi ve iddialara göre olay bu gece Tütünçiftlik Barbaros Mahallesi'nde meydana geldi. Uyuşturucu ile ilgili çalışma yapan Jandarma şüphelendiği bir aracı durdurmak istedi durdurulan araçta ki iki kişi tam yere ineceklerken direksiyonda bulunan şahıs aniden geri vitese taktı ve arka tarafta bulunan içinde de 5 askeri yer aldığı araca çarptı.

 

Çarpma sırasında ayağını son anda geri çekmeye çalışan uzman çavuş bacağı ezilerek kazadan kurtuldu. Aracın hasar gördüğü olaydan sonra otomobil sürücüsü gaza basarak kaçmak istedi. Fakat araçtan inen diğer 4 asker hemen kaçmaya çalışan otomobili durdurdu ve şoförü yakaladılar. Bu sırada şoförün yanında bulunan iki kişi kaçmayı başardı olayla ilgili soruşturma devam ederken kaçan şahsın aranması ve  yakalanan şahsın sorgusuna devam ediliyor.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Halı Yıkama
Yağız Kebap
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Körfezin Sütçüsü
Volka Proje
Yelkent
Evdiz
Körfez Center AVM
Kumpir
Bekiroğlu