KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Babasını öldürdü yanlışlıkla oldu dedi
Babasını öldürdü yanlışlıkla oldu dedi
Polis-Adliye
19 Kasım 2012 Pazartesi 08:42
  • 12966
  • 10

Babasını öldürdü yanlışlıkla oldu dedi

Köksallar İnşaat’ın sahibi Köksal Öner oğlunun silahından çıkan iki kurşunla hayatını kaybetti. Oğul Öner, “Yanlışlıkla vurdum” dedi

SİLAHIYLA OYNUYORDU
Körfez`in tanınmış simalarından biri olan Köksallar İnşaat`ın sahibi Köksal Öner, oğlunun silahından çıkan kurşunlarla hayatını kaybetti. Öner ailesinin İzmit Bayındırlık Konutları 7. Ada 25. Blok`taki evlerinde meydana gelen kanlı olay iddialara göre şöyle gelişti: Köksal Öner'in şirketinde müteahhitlik yapan 27 yaşındaki oğlu Mustafa Öner gece geç saatlerde alkollü bir şekilde eve geldi. Babasıyla konuşurken bir yandan da ruhsatlı tabancasıyla oynayan Mustafa Öner`in silahından çıkan iki kurşun da babasına isabet etti.


OLAY YERİNDE ÖLDÜ
Göğsünden ve kasıklarından vurulan Köksal Öner yere yığıldı. Silah sesine yataklarından fırlayan aile fertleri Köksal Öner`i kanlar içinde yerde görünce hemen ambulans çağırdı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Köksal Öner'in hayatını kaybettiğini belirledi. Mustafa Öner ise polis tarafından evde gözaltına alındı. Köksal Öner'in cenazesi bugün Körfez Merkez Camii'nde kılınacak öğle namazının ardından Körfez Asri Mezarlık`ta toprağa verilecek.


250 PROMİL ALKOLLÜ ÇIKTI
İlk ifadesinde babasını kazara vurduğunu söyleyen Mustafa Öner'in olaydan sonra kendisine gelemediği öğrenildi. Babasının ölümüne neden olan Öner'in olay anında 250 promil alkollü olduğu belirtildi. Mustafa Öner ifadesinin alınmasının ardından dün öğleden sonra Kocaeli Adliyesi'ne sevk edildi. Öner`in Asayiş Şube Müdürlüğü'nden çıkarken başının sürekli önde olması ve gazetecilerin sorularına cevap vermemesi de dikkat çekti.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ