KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Hak etmediğimiz bir yenilgiydi
Hak etmediğimiz bir yenilgiydi
Kocaelispor
07 Nisan 2010 Çarşamba 09:29
  • 859
  • 0

Hak etmediğimiz bir yenilgiydi

Bank Asya 1. Lig'de Giresunspor'a 4-1 mağlup olan Altay antrenörü Recep Umut, ''Hak etmediğimiz bir yenilgiydi'' dedi.

Umut, maçtan sonra yaptığı açıklamada, ''çok fazla söylenecek bir şeyin olmadığını'' belirterek, ''Beklemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Oyuna çok iyi başlamıştık. Hak etmediğimiz bir yenilgi aldık, ama hayat devam ediyor'' dedi.

Recep Umut, Giresunspor'un ilk golüyle ilgili bir soruya da, ''Açıkta tribündeki yardımcı hakem bayrak kaldırır gibi yaptı, ancak daha sonra golü verdi. 4. hakem, eğer pozisyonda dokunma varsa, pozisyonun ofsayt olduğunu söyledi. Sonuçta golün ofsayt olup olmadığına karar veremediler'' şeklinde cevap verdi.

Altaylı oyuncu Mehmet Budak da maçtan sonra hakeme hakkını helal etmediğini söylediğini belirterek, ''Dördüncü hakemin, 'pozisyon gol değil' dediğini duydum'' dedi. Öte yandan, Altaylı yöneticiler Habip Sak, Hakan Ceylan, Polat Özen ve Altay Ülker de basın toplantısına katıldı.

Habip Sak, maçın hakemini protesto etmek için basın toplantısına katıldıklarını belirterek, ''Bu hakemle 10 maç oynadık, 7'sini kaybettik. Böyle ahlaksız hakem görülmemiştir'' dedi. Maçın bitiminin ardından bazı Altaylı yöneticiler soyunma odası koridorlarında hakemlere tepki gösterdi.

Müsabakanın ardından yaklaşık 500 kişilik Altay taraftarı stat dışında futbolculara tepki gösterdi. Bir süre futbolcular aleyhinde slogan atan grup, bazı yönetim kurulu üyelerinin telkiniyle dağıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ