KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bayram Durdu’nun katili İstanbul’da yakalandı
Bayram Durdu’nun katili İstanbul’da yakalandı
Polis-Adliye
13 Kasım 2010 Cumartesi 17:07
  • 3310
  • 0

Bayram Durdu’nun katili İstanbul’da yakalandı

Başiskele Atakent Mahallesi’ndeki bir villa inşaatında iki işçi arasında çıkan tartışma kanlı bitmişti. Arkadaşı Bayram Durdu’yu öldüren Ethem Kan, İstanbul’da yakalandı

Geçtiğimiz günlerde Başiskele Atakent Mahallesi Azra Sokak Kıran Siteleri`nde Bayram Durdu (31) isimli şahısı öldüren Ethem Kan (24) İstanbul`da yakalandı. Aynı müteahhitten biri iç sıva diğeri iç sıva işi alan Bayram Durdu ve Ethem Kan`ın kavgası cinayetle sonuçlanmış ve zanlı Ethem Kan firar etmişti. Önceki akşam İstanbul Esenyurt`ta bulunan halasının evine gitmeye çalışan Ethem Kan, Kocaeli polisi tarafından yakalanarak İzmit`e getirildi.
 

O BENİ ÖLDÜRECEKTİ
Cinayeti işlediği 9 milimetre çapındaki el yapımı ruhsatsız silahıyla birlikte yakalanan Ethem Kan`ın ifadesinde; cinayetten bir gün önce işlerine mani olduğu gerekçesiyle Bayram Durdu`nun kendisine saldırıp, dövdüğünü ve bu yüzden Durdu`yu korkutmak için bir el ateş ettiğini söylediği öğrenildi. İfadesinde cinayet işlediğini itiraf eden Kan`ın “Ben onu öldürmeseydim o beni öldürecekti” dediği iddia edildi. Sabıkası olmadığı öğrenilen Kan, ifadesinin ardından dün adliyeye sevk edildi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ