KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Bıçaklama zanlısı yakalandı
Bıçaklama zanlısı yakalandı
Polis-Adliye
02 Kasım 2009 Pazartesi 16:44
  • 3328
  • 1

Bıçaklama zanlısı yakalandı

Tren garı yanında bulunan On Numara’nın bahçesinde 27 Eylül tarihinde bir kişinin boğazını kestiği iddia edilen bir kişi önceki gün polisler tarafından yakalandı

Tren garının yanında bulunan On Numara Restaurant`ın bahçesinde 27 Eylül gecesi meydana gelen bıçakla adam yaralama suçunun zanlısı önceki gün yakalandı. İddialara göre 27 Eylül gecesi On Numara Restaurant`ta bulunan Sadık Eksilmez (31) ve Ozan Beyaz (28) arasında bilinmeyen bir nedenden ötürü tartışma çıktı. On Numara`nın bahçesinde geçen tartışmanın büyümesi üzerine Ozan Beyaz, Sadık Eksilmez`in boğazını keserek olay yerinden kaçmıştı.
 

SUÇUNU İNKAR ETTİ
Sadık Eksilmez kanlar içerisinde yerde kalırken hemen İzmit SEKA Devlet Hastanesi`ne kaldırılmıştı. Hayati tehlikeyi atlatan ve taburcu olan Sadık Eksilmez verdiği ifadesinde ise kendisini Ozan Beyaz`ın bıçakladığını ileri sürmüştü. Olayın ardından soruşturma başlatan İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü`nün ortaklaşa yaptıkları operasyonda Ozan Beyaz, şehir merkezinde sakladığı evde yakalandı. Gözaltına alınarak Asayiş Şube Müdürlüğü`ne götürülen Ozan Beyaz`ın ifadesinde “Ben böyle bir şey yapmadım” diyerek suçu reddettiği öğrenildi. İfadesinin ardından Ozan Beyaz, öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ