KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Bir kurşunla iki kişiyi yaraladı
Bir kurşunla iki kişiyi yaraladı
Polis-Adliye
29 Kasım 2010 Pazartesi 15:14
  • 2272
  • 0

Bir kurşunla iki kişiyi yaraladı

Çayırova'da bir eğlence merkezinin koruması tartıştığı iki kişiye bir el ateş etti. Bodyguardın tek kurşunu ile iki kişi yaralandı.

Olay Cumhuriyet Mahallesi`nde bulunan Açelya Müzikhol`un kapısında gerçekleşti. Eğence merkezi önünde henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya girdiği kişiler olan İsmail E.(24),  Adem E.(28) ve İbrahim E.(27)  ile bir süre ağız kavgası yapan işyeri koruması Fatih S. (30) tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından belindeki silaha sarıldı. Fatih S. tartışmaya girdiği ve akraba oldukları öğrenilen üç kişiye korkutma amaçlı bir el ateş etti. Güvenlik görevlisinin silahından çıkan kurşun önce İsmail Eren`in dizine girip çıkarken, daha sonra amcasının oğlu olan Adem E.`yi diz kapağı üstüne isabet etti.


Yaralılar çevredeki vatandaşlar tarafından Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne kaldırılırken, Fatih S., el yapımı tabancısını emniyet güçlerine teslim etti. F.S. polise verdiği ifadesinde kavga ettiği üç kişinin alkollü olduğunu ve birden kendisine saldırmaya başladıklarını söyledi. F.S adliyeye sevk edildi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ