KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Çalıştığı firmanın parasını alıp kaçtı
Çalıştığı firmanın parasını alıp kaçtı
Polis-Adliye
31 Aralık 2011 Cumartesi 13:18
  • 3632
  • 0

Çalıştığı firmanın parasını alıp kaçtı

Darıca’da faaliyet gösteren bir firmanın çalışanı, firma adına bankadan çekilen 200 bin lirayı arkadaşının elinden alarak kaçtı

Darıca`da inşaat malzemeleri satan bir firmada yaklaşık 1,5 ay önce işe başlayan Ömer S. (25) ve iş arkadaşı M.K., Fevzi Çakmak Mahallesi'ndeki bir bankanın şubesine giderek firma hesabından 200 bin lira çekti. Banka çıkışında paranın bulunduğu çantayı M.K.'nin elinden çekerek alan Ömer S., kendisini bekleyen ve içinde 3 kişinin bulunduğu bir otomobile binerek kaçtı. Bu sırada M.K., bağırarak banka güvenlik görevlisinden yardım istedi.
 

OTOMOBİLLE KAÇTILAR
Güvenlik görevlisi de polisi arayarak durumu bildirdi. Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri zanlıları yakalamak için ilçenin giriş çıkışlarında önlem aldı. Otomobil daha sonra polis ekiplerince Osmangazi Mahallesi`ndeki tren istasyonu köprüsünün altında terkedilmiş olarak bulundu. Görgü tanıkları, otomobilden inen 4 kişinin istasyona doğru hızla koştukları bildirdi. Bu arada M.K. ile firma yetkililerinin emniyette ifadeleri alındı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ