KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Çınarlıspor ara vermedi
Çınarlıspor ara vermedi
Amatör Futbol
10 Nisan 2010 Cumartesi 15:49
  • 1393
  • 0

Çınarlıspor ara vermedi

İkinci Amatör Küme C Grubu’nda şampiyonluk hesapları yapan Çınarlıspor ligin ikinci yarısının ilk haftasını bay olarak geçirecek

ÜÇÜNCÜ SIRADA YER ALIYOR
Ligin ilk yarısını Yenidoğan Serdar ve Doğantepe`nin ardından üçüncü sırada tamamlayan ekip Çınarlıspor, ligin ikinci yarısının ilk haftasını bay olarak geçiren yeşil, beyazlı ekip çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Çınarlıspor ligin ikinci yarısında oynayacağı karşılaşmalarda alacakları sonuçlar ile lig şampiyonu hedefliyor. C grubunda kıyasıya mücadelelerin olduğu maçlarda ligin ikinci yarısına Çınarlıspor çok ciddi bir şekilde hazırlanıyor.

YILMAZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ
Çınarlıspor antrenörü Ercan Yılmaz yaptığı açıklamada “Sezon başı çok iyi bir kadro kurduklarını ve ligin ilk yarısında şansızlıklar nedeni ile istedikleri sonuçları alamadıklarını söyledi. Yeni bir ekip oldukları için futbolcuların uyum sorunlarını çözdüklerini ve ligin ikinci yarısında oynayacakları müsabakaları kazanarak ligi şampiyon olarak tamamlayacaklarını söyledi. Ercan Yılmaz bu haftayı bay olarak geçirmeleri kendileri için iyi olduğunu sakat futbolcuların iyileşmesi yönünde faydalı olacağını söyledi. Çınarlıspor olarak çalışmalara Derince sahasında devam ettiklerini ve ligin ikinci yarısına bomba gibi giriş yapacağız” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ