KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8067 TL
  • 6.4646 TL
  • 7.6665 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova'da iki iş yerini soydular
Çayırova'da iki iş yerini soydular
Polis-Adliye
01 Aralık 2019 Pazar 09:50

Çayırova'da iki iş yerini soydular

Çayırova’da giyim ve yapı malzemeleri satan iki ayrı iş yerinde farklı tarihlerde hırsızlık olayı meydana geldi. Meydana gelen hırsızlık olaylarında yaklaşık değeri 10 bin TL olan giyim eşyası ve 150 bin TL değerinde yapı malzemeleri çalındı.

Meydana gelen hırsızlık vakasında Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan çalışmalar neticesinde hırsızlık olayında kullandıkları araçlar ve şahısları tespit etti. Şahıslar İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde yakalandı. Şahıslarla birlikte çaldıkları malzemeler ile bir miktar para ve hırsızlık suçlarında kullandıkları malzemeler ele geçirildi.

Yakalanan şahıslardan, S.G.nin 11 ayrı suçtan adli makamlarca arandığı ve toplamda 9 yıl 4 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezasının bulunduğu ve 22 ayrı hırsızlık suçundan da emniyet birimlerince arandığı, U.U.nun 4, O.K.nin 2 ve H.S.nin ise 2 ayrı suçtan yine emniyet birimlerince arandıkları tespit edildi.

Şahıslar poliste biten işlemlerini ardından adliyeye sevk edilecek.

DİĞER HABERLER

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’te yaşayan ve 5 aylık hamile olan Hacer Atik, 11 gün önce cezaevinden çıkan dini nikahlı eşi Muhsin Culfacı’yı gelinlikle kapıda karşıladı. Geçen günlerde Muhsin Culfacı, iddiaya göre 5 aylık hamile eşi Hacer Atik’e sabah namazı kılmasını söyledi. Ancak Atik, reddetti. Bunun üzerine Culfacı, evdeki elektrikli sobayı Hacer Atik'in üzerine attı, ardından da döverek sağ elinde sigara söndürdü. Hastaneye giderek darp raporu alan Hacer Atik, şikayetçi oldu. Polis, Muhsin Culfacı’yı bulmak için çalışma başlatırken, Atik ise barınma evine götürüldü.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ