KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Doğantepe şampiyonluğa kenetlendi
Doğantepe şampiyonluğa kenetlendi
Amatör Futbol
14 Nisan 2010 Çarşamba 14:05
  • 1460
  • 1

Doğantepe şampiyonluğa kenetlendi

İkinci Amatör Küme C Grubu’nun lideri olan Doğantepespor’da yönetim ve futbolcuların keyifleri yerinde. şampiyonhluğa kilitlenen bordo mavililerde hedef liderliklerini sezon sonuna kadar sürdürmek

RAKİBİNİ KOLAY YENDİ
İkinci Amatör Küme C Grubu`nda mücadele eden ve bu sezon kurdukları yeni yönetim ile başarılı bir sezon geçiren Doğantepespor Sami Durmuşoğlu Başkanlığında Birinci Amatör Küme`nin perdesini aralamat istiyor. Gelecek yılın yatırımlarını bu sezondan yapmaya başlayan Doğantepespor geçen hafta Yenidoğan Serdarspor karşısında aldıkları 2-0 galibiyet ile şampiyonluk yolunda hedefine bir adım daha yaklaştı.

CİVELEK İNANÇLI
Doğantepespor Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Civelek yaptığı açıklamada Doğantepespor olarak bu sezon kulüp başkanlığını üstlenen Sami Durmuşoğlu`nun maddi ve manevi katkılarıyla başarıya koştuklarını dile getirdi. Civeler, “Sezon başı ne transfer gerekiyorsa her konuda yönetimin yolu açık tutuldu. Çok elit bir kadro kurduk. Bazı eksiklerimizin olduğunu iliyoruz. Gelecek sezonun takımını kurmak için herekete geçtik”dedi.

DESTEK İSTİYORUZ
Sezon başı göreve geldikleri günden bugüne kadar ilk iş olarak camiayı birleştirmeye ve kenetlenmek için çalışmalar yaptıklarına dikkat çeken Civelek, “Taraftarlarımız bize inanılmaz destek verdi. camia olarak bütünlüğü sağladık. Yönetim olarak taraftarlarımızdan tek bir isteğimiz var. Maçlarımıza gelip sadece takımımızı desteklesinler. rakip takım ve hakemlerle ilgili kötü cümleler kullanılmasın. Doğantepespor olarak futbolcularımız sahada gerekeni yapıyor”şeklinde konuştu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ