KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
SANEL’de iş güvenliği eğitimi
SANEL’de iş güvenliği eğitimi
Güncel
14 Nisan 2010 Çarşamba 14:47
  • 1524
  • 0

SANEL’de iş güvenliği eğitimi

Taahhüt firması olan SANEL, geçtiğimiz gün personelini iş kazalarına karşı eğitti

TÜPRAŞ, PETKİM gibi önemli kuruluşlara taahhüt hizmetleri veren SANEL Endüstriyel Tesisler Ltd. Şti. personeli, iş kazalarının sıfıra indirilmesi konusunda eğitim aldı. MÜSİAD Sosyal Tesisleri`nde düzenlenen bilgilendirme toplantısında firma çalışanları, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği (İSİG) ve kalite uzmanı Murat Altundağ ve şantiyeler koordinatörü mühendis Hüseyin Kullukçu`dan iş kazalarının sıfıra indirilmesi konusunda eğitim aldı.

YENİ PERSONEL TANIŞTIRILDI
Toplantıya SANEL Endüstriyel Tesisler Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sait Atabay, proje müdürü Hakan Mehmet Artal, teknik müdür İsmail Metin Atabay, Kırıkkale-İzmir şantiyelerinin sorumluları ve bu şantiyelerde görevli çok sayıda çalışan katıldı. Toplantıda Kırıkkale şantiyesine şef olarak atanan Mehmet Armutcı ile formen Ekrem Doğan başta olmak üzere firmaya yeni katılan diğer personel eski personelle tanıştırıldı.

KAZA ÖNLEMLERİ ANLATILDI
Firmanın teknik müdürü İsmail Metin Atabay, eğitim tolantılarıyla amaçlarının tüm şantiyelerde sıfır kazayla taahhütlerini yerine getirmek olduğunu söyledi, çalışanlardan bu anlamda destek beklediğini ifade etti. Aliağa Rafinerisi Teknik Emniyet Sorumlusu Mustafa Orta, Kırıkkale Rafinerisi Teknik Emniyet Sorumlusu İrfan Akdeniz, İzmit Rafinerisi Teknik Emniyet Sorumlusu Serhat Özdemir iş sahalarında yaşanan kaza örnekleri ve bunlara karşı alınan önlemleri kendi deneyimlerine dayanarak personele aktardı.

PERSONELE TEŞEKKÜR
Daha sonra firmanın kalite yönetim uzmanı Murat Altundağ, ISO 9001 gereği uygulamaya konan “Düzeltici Önleyici Faaliyetler” konusunda etkileşimli olarak personele bilgi aktarıldı. Toplantı, firmanın kurucu ortağı ve projeler müdürü Hakan Mehmet Artal`ın gösterdikleri performanstan dolayı personele teşekkür etmesiyle sonlandı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ