KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Cezaevi firarileri tek tek yakalanıyor
Cezaevi firarileri tek tek yakalanıyor
Polis-Adliye
22 Kasım 2012 Perşembe 13:14
  • 3004
  • 0

Cezaevi firarileri tek tek yakalanıyor

Kandıra Yarı Açık Cezaevi'nden firar ederek kayıplara karışan 6 kişiden 3'ü İl Asayiş Şube İnfaz Büro Amirliği ekiplerince yakalanarak yeniden adalete teslim edildi

Kandıra F Tipi Kapalı Cezaevi'nden firar ederek gündeme bomba gibi düşen Mikail Zor'un ardından, Yarı Açık Cezaevi'nden de 6 firar olayı gerçekleşmiş ve bu firarlarında Mikail Zor'un firarı ile ilgili olduğu öne sürülmüştü. Cezaevinden firar eden 6 firariden 3'ü polis tarafından kıskıvrak yakalandı. 

 

“MİKAİL ZOR BURADA” İHBARI YAPILDI
Polis ekipleri, Başiskele Sepetlipınar Mahallesi Arpacı Caddesi üzerinde bulunan Durmuş isimli bir şahsın evinde cezaevinden kaçan firarilerin olduğu ve aralarında Mikail Zor'un da olduğu yönündeki ihbar üzerine söz konusu eve baskın düzenledi. Söz konusu eve önceki gün yapılan baskında Mikail Zor'un izine rastlanmazken, 20 Kasım tarihinde Açık Cezaevi'nden firar eden 6 kişiden M.A. ile F.S. isimli şahıslar evde gözaltına alındı. 
 

İDDAA OYNARKEN YAKALANDI
İki firarinin yakalanmasının ardından çalışmalarına devam eden polis ekipleri firarilerden Recep F. (24) isimli şahsı firariyi Yahya Kaptan Mahallesi Yahya Kaptan İş Merkezi'nde bulunan İddaa bayisinin önünde oyun oynarken kıskıvrak yakalandı. Emniyete getirilen Recep F. İşlemlerin ardından önce adliyeye ardından da cezaevine gönderildi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ