KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
RGM İletişim, ilk şubesini Derince’de hizmete açtı
RGM İletişim, ilk şubesini Derince’de hizmete açtı
Güncel
18 Nisan 2010 Pazar 15:41
  • 2822
  • 0

RGM İletişim, ilk şubesini Derince’de hizmete açtı

Ana şubesi İzmit’te bulunan RGM İletişim ve İnşaat, ilk şubesini düzenlenen törenle Derince Denizciler Caddesi’nde hizmete açtı

Ana bayii İzmit`te bulunan RGM İletişim ilk şubesini Derince`de hizmete açtı. Çenedağ Mahallesi Denizciler Caddesi No:49/B adresinde hizmete giren dükkan için açılış töreni düzenlendi. Açılışa Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Kocaelispor eski Yöneticisi Murat Özdağ, Çenedağ Mahalle Muhtarı Osman Koçyiğit ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış öncesi konuşan Başkan Alemdar, bu tür işyerlerinin açılmasının güzel olduğunu belirterek, işyerinin sahiplerine bol kazançlar diledi.

ALEMDAR VE KARABALIK KESTİ
Konuşmaların ardından açılış gerçekleştirildi. İşletmenin açılış kurdelesini Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ve dükkan sahiplerinin babası Rahmi Küpçü birlikte kesti. Daha sonra protokol üyeleri ve davetliler dükkanı gezdi. Davetlilere gerçekleştirilen kokteylle ikramlarda bulunuldu. Görkem ve Metehan Küpçü kardeşlere ait dükkanda, cep telefonu ve hat üzerine her şeyi bulmak mümkün. Denizciler Caddesi Vakıfbank yanında hizmete giren RGM İletişim`de 3 personel görev yapacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ