KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Cinsel organına vibratör soktu
Cinsel organına vibratör soktu
Polis-Adliye
21 Kasım 2012 Çarşamba 17:19
  • 14992
  • 8

Cinsel organına vibratör soktu

15 yıllık kız arkadaşının cinsel organına vibratör soktu, bunu kameraya çekti, şantaj yaptı, parayı da erkeklik organı diktirebilmek için istediğini söyledi

İzmit'te oturan ve 15 yıllık arkadaş olan 41 yaşındaki S.T. ile 42 yaşındaki S.I. arasında yaşananlar ‘bu kadar da olmaz` dedirtti. İddialara göre S.T. arkadaşının evine giderek falçatayı gösterdi, soyunması için tehdit etti. Arkadaşını soyan S.T. yanında bulunan vibratörü arkadaşının cinsel organına soktu. Bu olayı kameraya kaydeden S.T., arkadaşına ait cep telefonu ile 200 TL parayı da gasp etti. 


ERKEKLİK ORGANI İÇİN

S.T. daha sonra S.I.'yı arayarak kendisinden 10 bin TL para istedi, vermezse kameraya çektiği görüntüleri internet üzerinden paylaşacağını söyleyerek şantaj yaptı. S.T., alacağı bu parayla ameliyata gireceğini ve erkeklik organı diktireceğini de söyledi. S.I. ise bu isteği yerine getirmek yerine polise giderek şikayetçi oldu. Şikayet üzerine S.T.'yi evinde yakalayan polis ekipleri olayda kullanılan vibratörleri de buldu.


BANA İFTİRA ATIYOR

İzmit İlçe Asayiş Bürosu ekipleri tarafından gözaltına alınan S.T. suçlamaları kabul etmedi ve S.I. isimli bayanla aralarında alacak-verecek meselesi bulunduğunu, bu yüzden kendisine iftira attığını söyledi. Kadın zanlı poliste biten işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ