KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Çocuğuna kıyafet alamadı canına kıydı
Çocuğuna kıyafet alamadı canına kıydı
Polis-Adliye
21 Eylül 2018 Cuma 17:56
  • 116122
  • 4

Çocuğuna kıyafet alamadı canına kıydı

Körfez Yukarı Hereke Mahallesi kalıcı konutlarda işsiz olan bir baba okula başlayan çocuğuna kıyafet alamayınca intihar etti.

Alınan bilgiye ve iddialara göre 45 yaşındaki İsmail Devrim adlı vatandaş aşağı Hereke'deki bir liseye giden oğlunu, okul kıyafeti için okulda derse alınmak istenmediğini öğrendi.
Oğlunun anlattıklarıyla akşam evde bunalıma giren iki çocuk babası İsmail Devrim sabaha karşı 06:00 sıralarında evinin banyosuna girdi ve kendini iple astı.
İsmail Devrim'in banyodan çıkmadığını farkeden aile fertleri kapıyı zorlayıp içeri girdiklerinde babanın cansız bedeniyle karşılaştılar. Olayla ilgili soruşturma devam ederken İsmail Devrim'in geçirdiği kaza nedeniyle çalışamadığı ve maddi sıkıntı içerisinde olduğu öğrenildi. 

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum
default photo
Yazan: Bayram akman

Allah ayilesine sabir versin insalah

1 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Yorumsuz
Yazan: İzmitli

Diyecek söz yok ama sayın Bigman Çakman bu haberi neden siz dahil 1-2 gazete hariç diğerleri görmemezlikten geldi onu merak ediyorum.

3 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Yazan: Misafir

Bizim halkımızı bu duruma düşürenleri Allah kahretsin

3 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
Başıbozukluk
Yazan: Körfezli

İntihar eden Baba değil Toplum Bize ne oldu da Bir öğrenci pantolonu farklı diye Okula alınmasın , Babanın Katili Okul idareside olabilir ,BLD.BŞK. kALKSIN Suriyedede Okul yaptırsın !!!!!!!! ?????????

6 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ