KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çocukluk arkadaşını bıçakladı
Çocukluk arkadaşını bıçakladı
Polis-Adliye
23 Aralık 2011 Cuma 10:45
  • 4935
  • 2

Çocukluk arkadaşını bıçakladı

Çocukluktan bu yana arkadaş olan iki gencin arasında birayı fazla içme yüzünden çıktığı iddia edilen kavga sonrasında bir kişi bıçaklandı.

Çocukluk bu yana arkadaş olan iki gencin arasında çıkan tartışma sonrasında bir genç bıçaklanırken, çocukluk arkadaşı da gözaltına alındı. İddialara göre olay şu şekilde gelişti: çocukluk arkadaşı olan İlker Çavuş (30) ile Bayram Ali K. (31) dün akşam birlikte Yenişehir Mahallesi Gülbahçe Sokak No:3 adresinde Çavuş`un evinde alkol almaya başladı. İkili gecenin ilerleyen saatlerine kadar birlikte alkol aldı.


BİRA YÜZÜNDEN
İkili gece 02.00 sıralarında biranın bitmesi nedeniyle tartışmaya başladı. “Birayı sen benden fazla içtin, ben aç içtim” nedeniyle başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Aşırı alkollü olan Bayram Ali K. biranda mutfağa gidip aldığı ekmek bıçağı ile arkadaşını kalçasından, karın boşluğundan ve sol göğsünden bıçakladı. Bayram Ali K. olay yerinden kaçarken, oğlunu kanlar içerisinde gören Zeynep Çavuş hemen olay yerine ambulans ekibi istedi.


ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Kısa sürede olay yerine gelen ambulansla yaralı olan İlker Çavuş hemen Kocaeli Devlet Hastanesi`ne kaldırıldı. Olayın ardından soruşturma başlatan İzmit ilçe asayiş bürosu ekipleri tarafından sokak üzerinde gezinirken yakalandı. Yaralı Çavuş`un hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. İfadesinde alkollü olduğu için olayı yaptığını kabul eden Bayram Ali K. ise ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ