KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Meclis üyelerimiz bile hizmetlerimizi bilmiyor
Meclis üyelerimiz bile hizmetlerimizi bilmiyor
Güncel
04 Nisan 2010 Pazar 15:26
  • 1259
  • 7

Meclis üyelerimiz bile hizmetlerimizi bilmiyor

Yerel yönetimler iştişare toplantısında konuşan Karaosmanoğlu, tarihe geçecek hizmetler yaptıklarını fakat kimseye bunu anlatamadıklarını söyledi

AKP İl Teşkilatı`nın düzenlediği ‘Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı`, Kartepe Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi`nde gerçekleştirildi. AKP Marmara Bölge Sorumlusu ve Trabzon Milletvekili Asım Aykan`ın da katıldığı toplantıda AKP`li belediye ve ilçe başkanlarıyla teşkilat yöneticileri hazır bulundu. Toplantıda divan başkanlığı görevini Akyan yaparken, il başkanı Zeki Aygün, il gençlik kolları başkanı Ali Doğan ile il kadın kolları başkanı Gülay Yılmaz da divanda yer aldı.
 

HEP BERABER YAPTIK
Toplantının açılış konuşmasını yapan Karaosmanoğlu, hizmet ve kalkınmanın yerelde başladığını ifade ederek, “Halkımızla beraber Kocaeli kentinde tarihe geçecek çok güzel hizmetler yaptık. Burada milletvekillerimizin, bakanlarımızın, teşkilatlarımızın, bu partiye gönül vermiş herkesin emeği ve enerjisi var. Bir şeyi başardıysak, bunları hep beraber gerçekleştirdik. Bundan sonra da el ele vererek daha güzel çalışmalara imza atacağız” dedi.
 

HALKA ANLATAMIYORUZ
Kentte müthiş bir altyapı hamlesi yaptıklarını vurgulayan Karaosmanoğlu, “Ama ne yazıkki altyapı hizmetlerimizi halkımıza anlatmakta güçlük çekiyoruz. Örneğin; Gebze`ye 63 milyon TL`lik arıtma tesisi yaptık. Bir toplantı da, ‘Bu projeyi kaç kişi gördü?` diye sordum. 500 kişilik salonda yalnızca 10 kişi el kaldırdı. Göremediğiniz bir şeyi halka da anlatamazsınız. Teşkilatımızın bunlarla ilgili kampanya yapması gerek. Kartepe`deki partililerimizin, Kandıra`daki çalışmalardan da haberinin olması gerek” şeklinde konuştu.
 

ÇAĞIRDIĞIMIZDA GELSİNLER
Hizmetleri halka anlattıkça partililerin özgüvenlerinin de artacağına işaret eden Karaosmanoğlu, “Tarih böyle hizmetler görmedi. Ama dediğim gibi; halkımıza anlatmalıyız. Bakınız meclis üyelerimiz bile yaptığımız hizmetleri bilmiyor. Daha görmemişler. Lütfen bu konuda davet ettiğimiz zaman gelsinler. Haziran ayında bir referandum olabilir. Bu süreçte yaptıklarımızı anlatırsak, daha fazla başarı elde ederiz” diyerek konuşmasını bitirdi. Toplantının daha sonraki bölümü basına kapalı devam etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ