KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Demir sopalarla iki kişiyi dövdüler
Demir sopalarla iki kişiyi dövdüler
Polis-Adliye
29 Kasım 2010 Pazartesi 15:13
  • 7547
  • 9

Demir sopalarla iki kişiyi dövdüler

Süleyman Demirel Kültür Merkezi önünde kız meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen tartışmada 15 kişilik grup iki kişiyi demir sopa ve sopalarla döverek hastanelik ettiler.

Süleyman Demirel Kültür Merkezi öğlen saatlerinde iki grup arasında çıkan kavgaya ev sahipliği yaptı. İddialara göre Alikahyalı gençler ile Mehmet Ali Paşalı gençler arasında çıkan kavgada iki kişi feci şekilde dövüldü. İki grup arasında kız meselesi nedeniyle çıktığı iddia edilen kavgada 15 kişilik grup tarafından hırsızlıktan çok sayıda sabıkası bulunan Murat Karhan (16) ile Emre Cengiz (19)  demir çubuk ve sopalarla dövüldüler. Feci şekilde darp edilen iki genç kanlar içerisinde yerde kalırken, grup ise hemen olay yerinden uzaklaştı.


GENÇLER ARANIYOR

Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri ile ambulans ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen ambulans ekipleri kafasından demir çubukla yaralanan Emre Cengiz ile gözünden yaralanan Murat Karhan`ı hemen Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırıldı. İki genci dövdüğü iddia edilen gençleri yakalamak için ise polisler çevrede geniş arama çalışması başlattılar. Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenilirken, polis şimdi iki genci döven grubu yakalamak için soruşturma başlattı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ