KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Dilovası rampasında yine kaza
Dilovası rampasında yine kaza
Polis-Adliye
15 Aralık 2010 Çarşamba 16:17
  • 6430
  • 1

Dilovası rampasında yine kaza

TEM Otoyolu Dilovaova rampasında meydana gelen kazada iki kişi araç içinde sıkışırken yol yaklaşık bir saat trafiğe kapalı kaldı

TEM Otoyolu`nun Dilovası ilçesi geçişinde, trafik kazalarının en çok olduğu noktalardan biri olan Dilovası rampasında bir minibüsün önde giden tıra arkadan çarpması sonucu 2 kişi yaralandı. Minibüste sıkışan yaralılar güçlükle çıkarılırken, yolun İzmit istikameti yaklaşık bir saat ulaşıma kapalı kaldı. Saat 11.00 sıralarında meydana gelen kazada İstanbul`dan İzmit istikametine gelmekte olan Mehmet Patacı yönetimindeki 34 ZH 6273 plakalı minibüs aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu önünde gitmekte olan Kamil Kaynıcı yönetimindeki 42 HS 491 plakalı tıra arkadan çarptı.
 

ARAÇTA SIKIŞTILAR
Kazada ön tarafı hurda haline gelen minibüste 46 yaşındaki sürücü Mehmet Patacı ve yanında bulunan 22 yaşındaki oğlu Hüseyin Patacı araçta sıkıştı. Yaralılar olay yerine gelen itfaiye ve kaza kırım ekipleri tarafından yaklaşık yarım saatlik çaba sonucu çıkarılabildi. TEM Otoyolu'nun en fazla kaza olduğu gibi trafiğin de en yoğun olduğu nokta olan Dilovası rampasında kaza nedeniyle yolun İzmit istikametinde tarfik durdu. Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle karayollarının Dilovası Gişeleri`ni de geçici olarak kapatması nedeniyle buradan Gebze`ye kadar uzun araç kuyruğu oluştu. Yol saat 12.00 sıralarında yeniden ulaşıma açıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ