KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe AKP’nin övgü toplantısı
Kartepe AKP’nin övgü toplantısı
Güncel
22 Nisan 2010 Perşembe 15:08
  • 1224
  • 0

Kartepe AKP’nin övgü toplantısı

AKP İl Başkanı Zeki Aygün’ün konuk olduğu Kartepe mahalle ve köy temsilcileri istişare toplantısında, sadece övgü vardı

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ve AKP ilçe başkanı Hasan Kandaz, mahalle ve köy temsilcileriyle yemekli istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya il başkanı Zeki Aygün de konuk oldu. 52 mahalle ve 10 köy temsilcisi ile ilçe teşkilatının hazır bulunduğu programda, karşılıklı övgülerin dışında, ülke gündemine ve yerel gündeme dair bir konu ele alınmadı. Belediye başkanı Karabalık, yaptığı konuşmada, mahalle ve köy temsilcilerinin gece gündüz çalıştığını belirterek, onlara değer verdiklerini göstermek için bu tür toplantılar düzenlediklerini ifade etti.

AĞABEYİMİZ ZEKİ AYGÜN
Daha sonra söz alan Kartepe ilçe başkanı Hasan Kandaz ise il başkanı Zeki Aygün`ün partililerinin dertleriyle dertlendiğini, teşkilatlarının sorunlarıni bizzat yerinde takip ettiğini dile getirerek, “Ağabeyimiz Zeki Aygün, gece gündüz demeden bizler için çalışıyor kendisine teşekkür ediyoruz” dedi. Son olarak söz alan il başkanı Zeki Aygün, Kartepe`de hizmetin girmediği sokak kalmadığını, yine de eksiklerin olduğunu belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

BAŞBAKAN LAYIK OLALIM
“Sıkıntılar elbette var. Bu anlamda teşkilatlara ve mahalle temsilcilerine iş düşüyor. Sizler de görevinizi layıkıyla yerine getiriyorsunuz. Mahalle ve köylerdeki sorunları, ilçe ve belediye başkanına bildirin. Sizler olmasanız bizlerin, gecemizi gündüzümüze katmasının bir anlamı olmaz. Bizim dik duruşlu bir başbakanımız var. Türkiye`nin daha iyi bir geleceğe kavuşması için çalışıyor. Bizler de daha fazla çalışmalı ve Başbakanımız`a layık olmalıyız.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ