KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4581 TL
  • 6.2497 TL
  • 7.0274 TL
Kocaeli Zirve
Ecem'in babası: KIZIMI DİRİ DİRİ GÖMDÜLER
Ecem'in babası: KIZIMI DİRİ DİRİ GÖMDÜLER
Polis-Adliye
16 Şubat 2018 Cuma 14:27
  • 2722
  • 0

Ecem'in babası: KIZIMI DİRİ DİRİ GÖMDÜLER

En son Gölcük’teki evinden çıkarken görülen Ecem Balcı’nın cesedi Gölcük Ayvazpınar Köyünde bulundu.

Ormanlık alanda bulunan 17 yaşındaki Ecem’in cesedi çıkarıldığında üzerinde sadece iç çamaşırları vardı. Vücudunda morluklar bulunan Ecem Balcı’nın darp edildiği tespit edildi.

Bugün kızının cenazesinin İzmit Asri Mezarlığı’nda otopsi işlemlerinin tamamlanmasını bekleyen babası kızının öldürülmesine feryat etti. Gökhan Balcı kızını öldüren şahıslar için : “O şerefsizi konuştursunlar. Benim çocuğumu diri diri gömdüler oraya. İnsan mı bunlar? 17 yaşındaydı benim evladım, ne istediler? Defineleri de batsın, kendileri de batsın. Böyle kandırmış kızımı. Benim kızım onunla bir yere gidecek bir insan değil. Sevmediği bir insan o. Benim canımı yaktılar. Ya terk edecekler Gölcük'ü ya da ben onlara dar edeceğim. Evladımı yaktılar, benim içim yanıyor. 17 yaşında bir çocuk kolay yetişmiyor. Benim çocuğumun bir sürü hayali vardı. Geri gelecek mi? Bir hiç uğruna gömdüler, gittiler. Bunu nasıl yapıyorlar? Allah belalarını versin, bin beter olsunlar. Benim yaşadıklarımın katbekatını yaşasınlar" sözlerini kullandı.

Ecem Balcı’nın cenazesi otopsi işlemleri bittikten sonra Gölcük Tevfik Hoca Camii'ne götürülecek. Kılınacak cenaze namazının ardından cenazesinin Sakarya'nın Hendek ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ