KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3097 TL
  • 6.0084 TL
  • 6.8612 TL
Kocaeli Zirve
KBŞ.Kağıt spor görüşmelere başladı
KBŞ.Kağıt spor görüşmelere başladı
Amatör Futbol
11 Ağustos 2010 Çarşamba 13:44
  • 1621
  • 0

KBŞ.Kağıt spor görüşmelere başladı

Bu sezon Bölgesel amatör ligde mücadele edecek olan Kocaeli Büyük Şehir Belediye Kağıt spor ekibi iç ve dış transfer görüşmelerine başladılar.

9 Futbolcu takımdan ayrıldı
Kocaeli Büyük Şehir Belediye Kağıt spor eki ile yollarını ayıran sporcular Atilla İzmir spor, Mesut Hatay spor, Sabri Bekirderespor, Muhammed Eyüp Kullar Yıldızspor`a transfer oldular. Mavi beyazlı ekibin yönetimi Ufuk, Ceyhun, Şenol, Mert, Şener ile anlaşma sağlayamayan ekip bu futbolcular ile yollarını ayırdılar. Kocaeli Büyük Şehir Belediye Kağıt spor yönetimi yeni sezonda teknik adam olarak Yusuf Örengül ile yola devam kararı alması ile birlikte Salı günü iç transfer görüşmelerine başladı.


9 Futbolcu ile görüşüldü.

Kocaeli Büyük Şehir Belediye Kağıt spor yönetimi teknik heyetin takımda kalmamasını istediği 9 futbolcu ile ilk görüşmeleri taptılar. Mavi, beyazlı ekibin yönetimi görüşme yaptıkları 9 futbolcunun istekleri hakkında bilgileri alan yönetim kurulu yapacağı toplantıda alınan fikirleri masaya yatırarak bütçeye uyan sporcular ile anlaşma sağlayacaklar. Kocaeli Büyük Şehir Belediye Kağıt sporun görüşme yaptığı sporcular Engin, Necati, Özer, Sevgin, Yasin, Ruhi, Aytek`in, Emre, Mutlu oldu.


Dış transfer devam ediyor

Kocaeli Büyük Şehir Belediye Kağıt spor iç transfer görüşmelerini yaparken, dış transfer çalışmalarına devam ediliyor. Mavi, beyazlı ekip dış transferde Bekirdere spor Aykut, Yeniköy spordan Mete, geçen sezon Gölcük spor profesyonel oynayan bu sezon amatörlüğe dönen Sabri ve Sakarya spor forması giyen amatörlüğe dönen Murat Pınar ile kesin anlaşma sağlandı. Kağıtspor alt yapıdan beş oyuncuyu A takım kadrosuna alan ekip, dış transferde 10 futbolcu ile görüşmelere devam ediyorlar.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ