KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8067 TL
  • 6.4646 TL
  • 7.6665 TL
Kocaeli Zirve
Evini resmen uyuşturucu imalathanesine çevirmiş!
Evini resmen uyuşturucu imalathanesine çevirmiş!
Polis-Adliye
29 Kasım 2019 Cuma 18:43

Evini resmen uyuşturucu imalathanesine çevirmiş!

Gölcük’te polis ekipleri tarafından bir eve yapılan baskında, uyuşturucu yetiştirilmek için kurulan düzenek ortaya çıkartıldı.

Kocaeli’de jandarma ekipleri başarılı bir uyuşturucu operasyonu daha düzenledi.  Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan istihbari çalışmalar neticesinde; Gölcük İhsaniye Mahallesi’nde ikamet eden C.Ö. isimli şahsın esrar maddesi elde etmek maksadıyla evinde kurduğu düzenekle, kapalı ortamda kenevir bitkisi yetiştirdiği yönünde bilgiler elde edildi. Eve baskın düzenleyen jandarma ekipleri, uyuşturucu yetiştirmek için kullanılan çok sayıda malzeme, 1 adet tabanca, tabancaya ait 11 mermi ve bir miktar uyuşturucu ele geçirdi. Evini uyuşturucu imalathanesine çeviren C.Ö. isimli şahıs gözaltına alındı. olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

 

 

(Fotoğraf temsili fotoğraftır.)

 

DİĞER HABERLER

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’te yaşayan ve 5 aylık hamile olan Hacer Atik, 11 gün önce cezaevinden çıkan dini nikahlı eşi Muhsin Culfacı’yı gelinlikle kapıda karşıladı. Geçen günlerde Muhsin Culfacı, iddiaya göre 5 aylık hamile eşi Hacer Atik’e sabah namazı kılmasını söyledi. Ancak Atik, reddetti. Bunun üzerine Culfacı, evdeki elektrikli sobayı Hacer Atik'in üzerine attı, ardından da döverek sağ elinde sigara söndürdü. Hastaneye giderek darp raporu alan Hacer Atik, şikayetçi oldu. Polis, Muhsin Culfacı’yı bulmak için çalışma başlatırken, Atik ise barınma evine götürüldü.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ