KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Yaşamın renklerini MYRA evlerinde bulacaksınız
Yaşamın renklerini MYRA evlerinde bulacaksınız
Güncel
09 Nisan 2010 Cuma 18:27
  • 4689
  • 1

Yaşamın renklerini MYRA evlerinde bulacaksınız

30 yıllık tecrübesi olan Kavşut İnşaat, MYRA-MYRA1-MYRA2 projelerini peşpeşe devreye sokarak Kocaeli halkını ev sahibi yapacak

Kocaeli`nin en tanınmış ve en güvenilir inşaat şirketlerinden biri olan Kavşut İnşaat huzur ve güvenin içinde olduğu, yaşam kalitesini yükseltmeye hedeflediği MYRA – MYRA 1 – MYRA 2 projelerinin startını verdi. Yahya Kaptan`da bulunan Kavşut İnşaat Merkez Satış Ofisi`nde dün basına kokteyl verilerek, Kavşut İnşaatın projeleri detaylı bir şekilde tanıtıldı. Üç büyük proje hakkında bilgi veren Kavşut İnşaat`ın sahibi Yaşar Kavşut, Kocaeli halkına büyük fırsatlar sunacaklarını belirterek şunları söyledi:

HUZURLU BİR YAŞAM ALANI
“Türkiye`de ve dünyada gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız markalaşma yönünde emin adımlarla ilerlemekte olup, dürüst ve kaliteli imalata yönelik iş yapmanın heyecanı ve mutluluğu içersinde hizmet vermeye devam ediyor. Başlatmış olduğumuz bu 3 projede, sosyal imkanları olan, yeni dostluklar kurabileceğiniz, çocuğunuzu güvenle özgür bırakabileceğiniz, huzurlu ve kalitesi yüksek bir yaşam alanı sunuyoruz.

MYRA, OTOGAR MEVKİİNDE
MYRA`da dairelerin iç mekanlarının her metrekaresi kullanım kolaylığı düşünülerek, birinci sınıf malzemelerle tasarlandı. Deprem yönetmeliği standartlarına uyularak yürütülen MYRA projelerinin önceliği, güvenli bir hayat sunmak. Bizim için gösterişten daha önemli bir şey var, o da huzur. Otogar mevkiinde ve 15 bin metrekare alan üzerine kurulan MYRA evleri projesi`nde, 11 Blok, 211 adet daire ve 5 farklı daire tipi 1+1, 2+1, 2+1 (dubleks) 3+1, 3+1 (dubleks) bulunuyor.

MYRA 1, MYRA 2 YAHYA KAPTAN`DA
MYRA1 ve MYRA2 projesi Yahya Kaptan gibi düzenli yapılaşan bir lokasyonda, en fazla alanın insana bırakıldığı yepyeni bir yaşam konseptini sunuyor. MYRA1 projesi 7 bin 500 metrekare alan üzerinde kurulmuş olup, 4 blok, 56 daire ve 4 farklı daire tipi yer almakta. Bunlar 3+1, 4+1, 4+1 (dubleks), 5+1 (dubleks) şeklinde olacak. MYRA 2 projemiz ise 6 bin metrekare alan üzerinde, 4 blok, 48 daire ve 2 farklı daire tipinden oluşmakta. Onlar da 3+1, 5+1 (dubleks) şeklinde.

24 SAAT KORUNACAKSINIZ
Bu 3 projemiz, avantajlı konumunun yanı sıra, siteye özel açık otoparkı, yüzme havuzu ve sosyal alanlarıyla yaşamın tüm renklerini bünyesinde barındırıyor. Yaşama alanlarının etrafı güvenlik duvarlarıyla çevrili ve 24 saat özel güvenlik görevlisiyle korunuyor.” Projeler hakkında detaylı bilgi almak için, 0262 312 74 91 numaralı Kavşut İnşaat irtibat hattını aranabilir veya www.kavsutinsaat.com.tr web adresi ziyaret edilebilirsiniz.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ