KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Gölcükspor zorlandı
Gölcükspor zorlandı
Gölcükspor
21 Nisan 2010 Çarşamba 16:39
  • 1595
  • 0

Gölcükspor zorlandı

İki kent takımımız olan Gölcükspor ile Gebzespor bu hafta oynayacakları lig maçları öncesinde 17 Ağustos stadında özel bir maç yaptı. Müsabakayı Erhan ve Ömer Faruk’un attığı goller ile maçı 2-1 Gölcükspor kazandı. Gebzespor’un tek golü Murat’tan geldi.

11.00`de başladı
TFF 2. Lig 3. Klasman Grubu`nda mücadele eden Gebzespor ile TFF 3. Lig 3. Klasman Grubu`nda rahat bir durumda olan Gölcükspor 17 Ağustos Stadı`nda özel bir maç yaparak hafta sonunda oynayacakları karşılaşmaların hazırlıklarını sürdürdü. Gebzespor ve Gölcükspor`da forma giyme şansı bulmayan futbolcuların karşılaştığı müsabakada her takımlarında forma şansı bulamayan futbolcuları çekişmesi yaşandı. Gebzespor Teknik Direktörü Bahri Kaya ile Gölcükspor Teknik Direktörü Tunahan Akdoğan takımda yeni sakatlıktan kurtulan ve kadroya giremeyen futbolcuları denedi. 

Gölcükspor daha iyiydi
İlimizin iki güzide kulübü Gebzespor ile Gölcükspor 17 Ağustos Stadı`nda bir hazırlık maçı yaptı. Her iki takımında sakatlıktan kurtulan eksiklikleri bulunan ve takım kadrosunda yer bulamayan futbolcuların karşılaşması oldu. Kırmızı-Siyahlılar maçın daha başında Erhan ile 1-0 öne geçerek karşılaşmaya 1-0 önde başladı. Bu golden hemen iki dakika sonra Gebzespor Murat ile 1-1 eşitliği sağladı. Karşılaşmanın ilk yarısı 1-1 bitti. İkinci yarıya her iki takımda karşılaşmada bol bol oyuncu değişikliği yaparak başladı. Gölcükspor 50. dakikada Ömer Faruk ile 2-1 öne geçti. 80 dakikalık karşılaşmada her iki takımın mücadelesinde başka gol olmayınca Gölcükspor hazırlık maçını 2-1 kazanmasını bildi.

Beylerbeyi provası oldu
TFF 3.Lig 3. grupta mücadele eden Gölcükspor, Gebzespor ile yaptığı hazırlık maçında takımda kadroya giremeyen futbolcuların son durumlarını gördü. Teknik Direktör Tunahan Akdoğan tarafından denenen futbolcular göz doldurdu. Bu hafta evinde zorlu Beylerbeyi maçına çıkacak olan kırmızı siyahlılar için bir hazırlık maçı oldu. Teknik Direktör Tunahan Akdoğa maç sonu ise,  “ Takımda hazır olmayan ve sakatlıktan kurtulan futbolcuların oynattım. Böylelikle futbolcuları son durumlarını gördüm. Fakat Bu hafta evimizde önemli bir maça çıkacağız. Beylerbeyi maçı bizim için önemli bir maç. Lig`de düşme veya çıkma gibi bir durumumuz yok Beylerbeyi maçına rahat çıkacağız”dedi.

GÖLCÜKSPOR: 2
GEBZESPOR: 1

HAKEM: Bahri Kaya
STAT: 17 Ağustos
GÖLCÜKSPOR: Rıdvan ** (Dk. 40 Hakan **), Kadir ***, Fatih Çiçek ** (Dk. 40 Adem **), Murat ** (Dk. 40 Sezai ***), Özcan ***, Yahya ** (Dk. 40 Tarık **), Muhammet ** (Dk. 40 Fatih Gümüşal **), Yunus ** (Dk.40 Emrah **), Ömer Farik *** (Dk. 79 Yunus), Hakan ** (Dk. 40 Mert **), Erhan *** (Dk. 40 Osman **)
GEBZESPOR: Tayfun ** (Dk. 40 Muhammet **), Kamil ***, Serkan ** (Dk. 65 Ramazan **), Adem **, İsmail. ***, Cemre ** (Dk. 45 Mert **), Levent ** (Dk. 40 Tayfun Keskinoğlu **), Mehmet Düz ** (Dk. 40 Serkan **), Murat **, Mehmet Akdemir *** (Dk. 60 Aykut **)
Goller: Erhan Dk. 8, Murat Dk. 10 (Gebzespor), Ömer Faruk Dk. 50
Ayhan ARI

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ