KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8067 TL
  • 6.4646 TL
  • 7.6665 TL
Kocaeli Zirve
FETÖ zanlıları adliyeye sevk edildi!
FETÖ zanlıları adliyeye sevk edildi!
Polis-Adliye
02 Aralık 2019 Pazartesi 11:33

FETÖ zanlıları adliyeye sevk edildi!

Kocaeli merkezli düzenlenen FETÖ operasyonunda Polis akademisi ve koleji öğrencisi 18 kişi gözaltına alınmalarının ardından bugün adliyeye sevk edildi.

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütünün Emniyet Mahrem yapılanmasına yönelik yapılan soruşturma kapsamında 25 Kasım tarihinde düzenlenen operasyonda, Polis Akademisi ve Polis Koleji öğrencileri olan fakat daha sonra ilişkileri kesilen 28 kişi yakalanmıştı. Şüphelilerden işlemleri tamamlanan 18 kişi sabah saatlerinde Kocaeli adliyesine sevk edildi.

DİĞER HABERLER

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’teki olayda eşinin elinde sigara söndürdü!

Gölcük’te yaşayan ve 5 aylık hamile olan Hacer Atik, 11 gün önce cezaevinden çıkan dini nikahlı eşi Muhsin Culfacı’yı gelinlikle kapıda karşıladı. Geçen günlerde Muhsin Culfacı, iddiaya göre 5 aylık hamile eşi Hacer Atik’e sabah namazı kılmasını söyledi. Ancak Atik, reddetti. Bunun üzerine Culfacı, evdeki elektrikli sobayı Hacer Atik'in üzerine attı, ardından da döverek sağ elinde sigara söndürdü. Hastaneye giderek darp raporu alan Hacer Atik, şikayetçi oldu. Polis, Muhsin Culfacı’yı bulmak için çalışma başlatırken, Atik ise barınma evine götürüldü.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ