KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Firari mazot hırsızı yakalandı
Firari mazot hırsızı yakalandı
Polis-Adliye
24 Aralık 2011 Cumartesi 16:39
  • 1433
  • 0

Firari mazot hırsızı yakalandı

İl merkezi ve değişik ilçelerde 7 ayrı mazot hırsızlığı yaptığı gerekçesiyle aranan mazot hırsızı polis ekipleri tarafından yakalandı.

İl merkezi ve değişik ilçelerde 7 ayrı mazot hırsızlığına karıştığı iddiasıyla aranan mazot hırsızı yakalandı. İddialara göre il merkezi ve ilçelerde 7 ayrı araçtan yaklaşık 2 bin TL değerinde mazot hırsızlığı ve bir iş yerinden hırsızlık yaptığı iddia edilen Murat D. isimli şahıs, polise yapılan ihbarla geçtiğimiz Perşembe günü yakalanarak adliyeye sevk edilmiş ve çıkarıldığı adli merciiler tarafından tutuklanmıştı.
 

 

 

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Ayrıca zanlı ile birlikte olan ve birlikte çalıştığı iddia edilen Behçet K. İse polis ekipleri tarafından her yerde aranıyordu. Asayiş Şubesi Hırsızlık Büro Ekipleri zanlı ile ilgili soruşturmasına devam etti. Zanlı Behçet K.`nın önceki gün akşam saatlerinde Kuruçeme Fatih Mahallesi Barış Caddesi üzerinde olduğu ihbarı üzerine harekete geçen ekipler zanlıyı gözaltına aldı. Gözaltına alınan zanlı alınan ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ