KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Derinceli güreşçiler gelecek vaat ediyor
Derinceli güreşçiler gelecek vaat ediyor
Salon Sporları
14 Temmuz 2010 Çarşamba 13:23
  • 1289
  • 0

Derinceli güreşçiler gelecek vaat ediyor

Son bir yılda futbolun dışındaki branşlara da el atan Derince Belediyespor’un güreş takımındaki sporcuları çeşitli organizasyonlardaki başarılarıyla gelecek vadediyor.

Minik pehlivanlar
Futbolun dışında 14 branş daha açarak toplamdaki branş sayını 15`e çıkartan ve bu braşlarda yaklaşık 1000 gencin spor yapmasına imkan sağlayan Derince Belediyespor`da, yeni branşlardan başarı haberleri gelmeye devam ediyor. Son olarak Hendek Selmandede Fasivalleri kapsamında düzenlenen yağlı güreşlerde sarı lacivertli güreşçiler, performanslarıyla antrenör ve velilerinin gurur kaynağı oldu. Takımın kısa bir süre önce oluşturulmasına rağmen Minik 1 Boy`da 3`üncülük elde eden Yıldırım Beyazıt Şimşek`in yanısıra Mehmet Çetin, Hakan Taşpınar, Ali Poyrazoğlu, Serdar Şahiner, Serhat Torum, Ömer Küçükaslan ve Ahmet Selim Pilsin başarılı maçlar çıkardı.


Minderde 5 madalya

Yaz tatili nedeniyle bazı sporcuların şehir dışında olmasına rağmen Merkez Bankası Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu`ndaki antrenmanlarını aksatmadan sürdüren sarı lacivertli güreşçiler, Hasan Gemici Turnuvası`nda toplam 5 madalya kazanarak tüm dikkatleri üzerinde topladı. Haftasonu düzenlenen turnuvada serbest dalda 50 kg`da Serdar Şahiner ile 85 kiloda İbrahim Can Özdemir gümüş madalya kazanırken; Ahmet Selim Pilsin, Ali Poyrazoğlu ve Serehat Torum bronz madalya kazanarak hocalarının ve velilerinin yüzünü güldürdü. Antrenörler Nurullah Şen ve Mehmet Budak yönetiminde Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere sıkı bir anternman programında olan güreşçiler, bu hafta sonu düzenlenecek olan Kartepe Sarımeşe Güreşlerinde de başarılı sonuçlar alacaklarını vurguladı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ