Kocaeli Zirve
Fırını açtı bu hale geldi
Fırını açtı bu hale geldi
Polis-Adliye
Nabi Yazıcı
10 Haziran 2018 Pazar 11:11
  • 10125
  • 0

Fırını açtı bu hale geldi

İzmit Otogar mevkiinde bir lahmacun fırınında usta olarak çalışan Kazım Yıldızoğlu (38), fırını yaktığı anda alevler içinde kaldı.

Alınan bilgilere göre, Kazım Yıldızoğlu lahmacun fırınını açarak ısıtmak istedi. Bunun için fırını açan usta, bir anda alevlerin arasında kaldı.

Hemen arkadaşlarının yardımıyla alandan uzaklaştırılan ve gelen 112 sağlık ekibi tarafından alınarak Umuttepe Hastanesi’ne kaldırılan Kazım Yıldızoğlu tedavi altına alındı.

2 derece yanık teşhisi ile tedaviye alınan ustanın yüzünde, ellerinde ve boynunda yanıklar oluştu. Yanmanın gırında sızma sonucu biriken doğalgazın alevlenmesiyle oluştuğu tahmin ediliyor. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

Cemil Yaman, Erdoğan'la Macaristan'da

Yazan: Dilovası

Yorum: Helal olsun gerçekten büyük başarıdır tebrikler

Baran vatandaşa telefonla ulaşıyor

Yazan: Herekeli

Yorum: Kamuoyunda iyi bir izlenim bıraktığı kesnlikle hikaye, REİS ne demişti benim yanıma bu tanıdım şu akrabam diye kimse gelmesin Baran koşturup dursun boşuna çünkü son çırpınışları ElvEda BLD.BŞK.ğı

KENT REHBERİ