KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Fuhuş için evini verdi yakalandı
Fuhuş için evini verdi yakalandı
Polis-Adliye
17 Aralık 2011 Cumartesi 14:22
  • 5377
  • 3

Fuhuş için evini verdi yakalandı

Fuhuş yaptıkları belirlenen 2 kişiye hem aracılık, hem de yer temin ettiği ileri sürülen şahıs, müşteri kılığına giren polis ekipleri tarafından yakalandı

Yenidoğan Mahallesi`ndeki evini fuhuş yapan 2 kadına verip onlardan komisyon aldığı ileri sürülen bir kişi suçüstü yakalandı. İddialara göre olay şu şekilde gelişti: Z.S. (41) ve N.D. (47) isimli bayanların fuhuş yaptığına dair polise ihbar geldi. İhbar üzerine harekete geçen asayiş şubesine bağlı ahlak bürosu ekipleri soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında 2 bayanın aracılığını ise Halit Ç.`nin (49) yaptığını belirledi.
 

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Bunun üzerine ekipler müşteri kılığına girerek Halit Ç. ile telefonla irtibat kurdu. Halit Ç. ile Sekapark`ta buluşma ayarlayan ekipler tek bayan için 100 TL`ye anlaştı. Parayı alan Halit Ç., 20 TL kendisine komisyon alırken, polislerle birlikte Yenidoğan Mahallesi`ndeki eve gitti. Burada polisler 2 bayan ile Halit Ç.`yi gözaltına aldı. Gözaltına alınan bayanlar ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Halit Ç. ise fuhşa aracılık ve yer temini ettiği iddiasıyla adliyeye sevk edildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ