KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Gasp kavgasında taşlar havada uçuştu
Gasp kavgasında taşlar havada uçuştu
Polis-Adliye
23 Aralık 2012 Pazar 16:00
  • 3262
  • 4

Gasp kavgasında taşlar havada uçuştu

Kuruçeşme'de, gasp edildiği iddia edilen bir vatandaş ve ailesi ve kendisini gasp ettiği iddia edilen bir şahıs ve ailesiyle birbirine girdi. Biranda büyüyen kavga karakolda son buldu
İzmit Kuruçeşme'de bir markette çalışan ve iş çıkışı kendisine ait araçla Yenimahalle mevkiinde bir kıraathaneye giderek oturan E. Y. isimli genç, burada S.İ. isimli arkadaşıyla karşılaştı. Otomobiliyle kendisini eve bırakmasını isteyen arkadaşını reddeden E.Y. ile S.İ. arasında tartışma çıktı. 
 

ARABAYA ZORLA BİNDİRDİ

Tartışmada S.İ. isimli şahıs arkadaşını arabaya zorla bindirdi ve anahtarı alarak otomobili kullanmaya başladı. Ne yapacağını şaşıran E.Y.'yi bu arada babası E.Y. aradı. Babasına durumu anlatmaya çalışan E.Y., otomobilini gasp ettiği iddia edilen şahıs tarafından elindeki cep telefonu alındı. Arkadaşının otomobilini ve telefonunu gasp eden S.İ., daha sonra Kuruçeşme meydanında inerek bir marketten alkol aldı. Bu sırada ise E.Y.'nin babası A.Y. ile ağabeyi F.Y. otomobilin bulunduğu yere geldi.  
 

TAŞLAR HAVADA UÇUŞTU
S.İ ile tartıştıkları esnada bu sefer de S.İ.nin kardeşleri olan E.İ. ve M.İ.'de olaya karıştı. Bir anda büyüyen tartışma kavgaya dönüştü. Taşların havada uçuştuğu kavga büyüyünce olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. S.İ. ile kardeşleri E.İ. ile M.İ. yağma ve darp iddiasıyla gözaltına alınarak İzmit İlçe Asayiş Büro'suna getirilerek ifadeleri alındı. Poliste işlemleri biten zanlılar daha sonra adliyeye sevk edildi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ