KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Gazete arası uyuşturucu
Gazete arası uyuşturucu
Polis-Adliye
14 Eylül 2010 Salı 14:07
  • 2663
  • 1

Gazete arası uyuşturucu

Mehmet Alipaşa Mahallesi’nde gazete arasında uyuşturucu sattığı iddia edilen baba-oğul, polis ekipleri tarafından yakalandı

Mehmet Alipaşa Mahallesi`nde gazete arasında uyuşturucu satan iki kişi yakalandı. İddialara göre olay şu şekilde gelişti: 155 Polis İmdatı arayan bir kişi Mehmet Alipaşa Mahallesi Bahattin Yatağan Caddesi üzerinde bir aracın yanına giden kişilerin araç içerisinde bulunan kişilere para vererek karşılığında ne olduklarını bilmedikleri bir şeylerin gazete arasında verildiğini söyledi. Bu ihbar üzerine olay yerine giden çok sayıda polis ekibi araçta arama yapmak istedi.
 

SERBEST BIRAKILDI
İddialara göre polislerin geldiğini gören araçtaki H.K. ve oğlu M.K yanlarında bulunanları hemen dışarıya attı. Bunu gören polis ekipleri araç çevresinde yaptıkları aramada iki gram esrar maddesi ile üç adet uyuşturucu olduğu tahmin edilen hap ele geçirdi. Gözaltına alınan baba ve oğul ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. Burada ifadesi alınan zanlılar sevk edildikleri savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum
default photo
İZAYDAŞ Yönetiminin embesilliği 2
Yazan: İzmitli

Recep Bilal ŞENGÜN dönemi yükselme ivmesi yakalayan İZAYDAŞ düşüşteymiş artık. Embesil İşletme Müdürüde ŞENGÜN yönetimi dönemi kırılan rekorları ekarte etmek için saçma rekor denemeleri ile İZAYDAŞ'a çeşitli zararlar veriyormuş,operatörlerin bu denemelerde patlama yaşatıkları ve ölüm tehlikesi atlattıkları oluyormuş.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
default photo
İZAYDAŞ Yönetiminin embesilliği 1
Yazan: İzmitli

Fikri IŞIK'ın Siyasi kararla oy kaygısıyla provakatörlerden korkarak kapattırdığı Gebze Dilovası Çöp depolama alanıda açılmalı,İZAYDAŞ'taki mevcut Çöp depo alanının yetmediği söyleniyor. Yapılacak olan Evsel Çöp yakma fabrikasıda çorak verimsiz olan bu arazide yapılmalı ,zaten buraya milyonlar harcanarak yeni çöp depo alanları yapılmış kapatılması ile harcanan paralar boşa gitmiş. SARAÇ ve Avanesinin başarısız olduğu söyleniyor zaten fabrikayıda doğru,dürüst işletemiyorlarmış,Recep Bilal ŞENGÜN-

0 Beğendim
0 Beğenmedim
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ