KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7728 TL
  • 6.3865 TL
  • 7.0504 TL
Kocaeli Zirve
İzmit Musiki Derneği baharı müjdeleyecek
İzmit Musiki Derneği baharı müjdeleyecek
Güncel
16 Nisan 2010 Cuma 15:14
  • 1894
  • 0

İzmit Musiki Derneği baharı müjdeleyecek

İzmit Büyükşehir Musiki Derneği, sezonun son konserini veriyor. Turizm Haftası nedeniyle valiliğin konuğu olan koro, bahar şarkıları seslendirecek

İzmit Büyükşehir Musiki Derneği 2009-2010 sezonunun son konserini veriyor. Kocaeli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde TSM konseri saat 20.00`de Sabancı Kültür Merkezi`nde Kocaelililerle buluşacak. Şef Erdinç Çelikkol yönetimindeki koronun vereceği konser, iki bölümden oluşuyor. Birinci bölüm Selahattin Pınar, ikinci bölüm ise Emin Ongan eserlerinden oluşuyor.

30 NİSAN`DA YEMEKLİ GECE
Etkinlikte ayrıca TRT sanatçılarından Oya İşboğa da konuk sanatçısı olarak sahne alacak. Konserde koronun seslendireceği eserlerin yanında dernek üyelerinden oluşan solistler de birer solo eser seslendirecek. Yılda iki konser veren dernek, bu akşam vereceği konserden sonra 30 Nisan Cuma günü de üyeleri için yemekli gece düzenleyecek. KYÖD Sosyal Tesisleri`nde düzenlenecek yemeğe, dernek üyeleri aileleriyle birlikte katılacak. Dernek Başkanı Vehbi Hopalı, ‘Bahar Konseri` ile ilgili hazırlıkların tamamlandığını belirterek, ücretsiz olan konsere tüm Kocaelilileri davet etti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ