Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4881 TL
  • 6.2287 TL
  • 7.2637 TL
Kocaeli Zirve
Gözaltı sayısı 26’ya yükseldi
Gözaltı sayısı 26’ya yükseldi
Polis-Adliye
10 Mayıs 2010 Pazartesi 08:23
  • 2259
  • 3

Gözaltı sayısı 26’ya yükseldi

Narkotik Büro ekiplerinin torbacılara yönelik operasyonunun ardından bir kişi daha yakalandı, gözaltı sayısı 26’ya yükseldi

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Narkotik Büro ekiplerinin geçtiğimiz cuma günü Gültepe Mahallesi`nde düzenlediği operasyonda 25 kişi gözaltına alınmıştı. Polisin ‘torbacı` diye tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonu sonrasında bir kişi daha yakalandı, gözaltı sayısı 26`ya yükseldi.

ZORLA HIRSIZLIK
Çete lideri olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Sercan G.`nin çete elemanlarına zorla hırsızlık yaptırdığı da iddia edildi. Çetenin çalınan malzemeleri satıp esrar aldığı, esrarı da kullanıma hazır fişekler halinde özellikle öğrencilere pazarladığı öne sürüldü. Zanlıların ilimizde 2 gasp ve 7 hırsızlık olayına karıştıkları tespit edildi.

İŞTE İSİMLER
Gözaltına alınanlar arasında çete lideri Sercan G.`nin yanı sıra Hasan G., üç gün önce bıçakla yaralanan Veli K., Zeki G., Serkan B., İrfan T., Hamit G., Halit K., Erdem Y. ve Ferdi Y. de bulunuyor. Zanlıların ifadelerinin alınmasına devam ediliyor. 26 kişinin büyük bir ihtimalle yarın adli makamlara sevk edilmesi bekleniyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ