KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Gezici hırsız yakayı ele verdi
Gezici hırsız yakayı ele verdi
Polis-Adliye
09 Kasım 2010 Salı 15:07
  • 1773
  • 0

Gezici hırsız yakayı ele verdi

Türkiye’nin bir çok ilinde hırsızlıktan sabıkası bulunan zanlı sabah müthiş bir kovalamaca sonrasında Kartepe’de yakalandı

Türkiye`nin birçok ilinde hırsızlık yapan ve üç ilde aynı suçtan aranan zanlı sabah saatlerinde Kartepe ilçesinde yakalandı. İlimiz başta olmak üzere, İstanbul (Pendik, Ümraniye, Kartal) Karabük, Safranbolu, Trabzon, Çanakkale, Bursa gibi birçok ilde hırsızlık yapan ve yaklaşık 25 sabıkası bulunan Kamil Akıncı (44) sabaha karşı müthiş bir kovalamaca sonrasında yakalandı.
 

POLİSİ GÖRÜNCE KAÇTI
Arslanbey TOKİ Kalıcı Konutları`nda asayiş uygulaması yapan Kartepe İlçe Emniyet Müdürlüğü`ne bağlı ekipler sabah 04.00 sıralarında konutlar girişinde kimlik sorgulaması yapıyordu. Uygulama sırasında gri renkli aracı da durdurmak isteyen ekipler aracın kaçmasıyla, aracı takip etmeye başladı. Yaklaşık bir saat süren kovalamacanın ardından aracı polisler Suadiye civarında durdurmayı başardı.
 

ZANLI, GÖZALTINA ALINDI
Aracın içerisinde bulunan Kamil Akıncı polis ekipleri tarafından hemen gözaltına alındı. Zanlının hırsızlık amacıyla Arslanbey`e geldiği ama bir şey çalamadan yakalandığı iddia edildi. Akıncı`nın ayrıca Karabük, Trabzon Akçaabat ve Marmara Ereğli`sinden hırsızlık suçlamasıyla arandığı öğrenildi. Zanlı Akıncı, ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ