KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük’te oto hırsızı yakalandı
Gölcük’te oto hırsızı yakalandı
Polis-Adliye
21 Kasım 2009 Cumartesi 16:59
  • 1623
  • 1

Gölcük’te oto hırsızı yakalandı

Gölcük’te gece bir aracı çaldıktan sonra bir iş yerinden hırsızlık yapmaya çalışan Cemal B. isimli hırsız polisin kovalamacası sonucu yakayı ele verdi

Gölcük Donanma Mahallesinde ikamet eden ve daha önce iki adet otomobil hırsızlığı ve bir iş yerinden sigara hırsızlığı suçlarından aranan Cemal B. (32) isimli şahıs Gölcük merkezde bulunan 41 E 7859 plakalı aracı çaldı. Aracı çaldıktan sonra saat 03.30 sıralarında merkezde başka bir iş yerinden hırsızlık yapmaya çalışan Cemal B.`yi polisler fark etti. Polisler tarafından fark edildiğini anlayan hırsız çaldığı araçla birlikte kaçmaya başladı. Hırsızın yakalanması için Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü`ne bağlı ekipler seferber oldu.
 

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Değirmendere`de başka bir araca vuran Cemal B. aracı bırakarak bu sefer de yaya olarak kaçmaya başladı. Polislerin uzun süren kovalamacası sonucunda Cemal B. polisler tarafından yakalandı. Çaldığı araç içerisinde yapılan aramada da bir adet oto teybi bulundu. Daha önce çok sayıda hırsızlıktan sabıkası bulunan Cemal B. ifadesi alınmak üzere Gölcük Asayiş Şube Müdürlüğü`ne götürüldü. İfadesi alınan Cemal B. üç adet oto hırsızlığı, bir adet iş yerinden hırsızlık ile iki adet iş yerinden hırsızlığa teşebbüs suçlarından akşam saatlerinde adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen uslanmaz hırsız tekrar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ