KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7728 TL
  • 6.3865 TL
  • 7.0504 TL
Kocaeli Zirve
CHP’de pamuk eller cebe!
CHP’de pamuk eller cebe!
Siyaset
14 Nisan 2010 Çarşamba 17:06
  • 4494
  • 6

CHP’de pamuk eller cebe!

Ferhan Şensoy başkanlığındaki il yönetimi, eski milletvekillerinden 250 TL, mevcut vekillerden 500 TL aidat alacak

Ferhan Şensoy başkanlığındaki CHP İl Yönetim Kurulu ikinci toplantısını yaptı. Yönetim kurulu üyelerinin eksiksiz katıldığı ve 1. 5 saat süren toplantıda önemli kararlar alındı. Toplantıda aidat ve bağışların düzene konularak partinin borçlarının ödenmesi ve yeni yönetimin genel başkana yapacağı ziyaret konuşuldu. Toplantıda ayrıca İl Genel ve belediye meclis üyeleriyle yapılacak toplantı takvimi de ele alındı.
 

AİDATLAR DÜZENLENECEK
İl yönetim kurulu toplantısında alınan en önemli karar bağış ve aidatlar konusunda oldu. Alınan kararda eski milletvekillerinden her ay düzenli olarak 250 TL, mevcut milletvekillerinden 500 TL aidat alınması karara bağlandı. Ayrıca partinin eski il başkanları, seçilmiş İl Genel ve belediye meclis üyeleri, partili müteahhitler, iş adamları ve varlıklı partililerden de düzenli olarak bağış alınması karara bağlandı.
 

BAYKAL`A GİDİYORLAR
Konuyla ilgili bilgi veren il sekteri Cihat Altınyuva, dün öğle saatlerinde randevu taleplerini genel merkeze ilettiklerini söyledi. Altınyuva, “Genel başkanımızla yapacağımız görüşmeyi salı günü yapılacak parti grup toplantısına denk getirmek istiyoruz. Bu konudaki talebimizi genel merkeze dün ilettik. Genel merkezden genel başkanımızın programına göre bir cevap bekliyoruz” dedi.
 

HAREKET BAŞLIYOR
Öte yandan 20 gün önce yapılan il kongresinde CHP İl Başkanlığı`na seçilen Ferhan Şensoy, kongre öncesi söylediği çalışma prensiplerini artık yavaş yavaş uygulamaya koyuyor. Önceki gün yapılan toplantıda il yönetim kurulu üyelerinin ilçelere göre belirlenmesi de karara bağlandı. Buna göre her ilçede belli bir çalışma programı çıkarılacak ve sistemli bir program uygulanacak.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ