KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Hastanede taciz ortalığı karıştırdı
Hastanede taciz ortalığı karıştırdı
Polis-Adliye
13 Aralık 2011 Salı 13:19
  • 7284
  • 2

Hastanede taciz ortalığı karıştırdı

Tıp Fakültesi’nde yatan ablasının yanında refakatçi kalan 21 yaşındaki genç kıza, telefon numarasını vererek tacizde bulunduğu iddia edilen şahıs gözaltına alındı

KOÜ Umuttepe Tıp Fakültesi Hastanesi`nde yatan ablasının yanında refakatçi olarak kalan genç kıza 2 kere cep telefonunu verip sözlü tacizde bulunduğu ileri sürülen bir kişi gözaltına alındı.  İddialara göre olay şu şekilde gelişti: Yasemin O. (22) isimli genç kız ablasının rahatsızlığı nedeniyle yanında refakatçi olarak kalmaya başladı. Dün akşam Yasemin O.`nun koridorda gezdiğini gören Selçuk E. (34) kızın yanına yaklaşıp cep telefonu numarasını verdi.
 

YAKINLARI DARP ETTİ
Ardından da genç kıza ‘Sen de yalnızsın bende. Hadi gel birlikte olalım` dedi. Bunun üzerine Yasemin O. gencin yanından uzaklaştı. Aradan zaman geçtikten sonra hastanenin kafesine giden genç kızın yanına yine Selçuk E. geldi ve aynı soruları sordu. Bu sırada hastanede bulunan Yasemin O.`nun akrabaları H.D. ve K.A. olayı öğrenip Selçuk E.`yi darp etti. Araya özel güvenlikçilerin girmesiyle kavga ayrılırken, olay polis merkezine intikal etti.
 

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Olay savcılığa yansıdı, H.D. ve K.A. ifadeleri alınıp serbest bırakıldı. Ancak cumhuriyet savcısı genç kıza telefon numarasını verip sözlü tacizde bulunan Selçuk E.`nin cinsel taciz ve sarkıntılık suçlamasıyla adliyeye sevk edilmesini istedi. Bunun üzerine İzmit İlçe Asayiş Bürosu`nda Selçuk E.`nin ifadesi alındı. Ardından Selçuk E., sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi ve serbest bırakıldı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ