KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Hiç yüzünden bıçaklandı
Hiç yüzünden bıçaklandı
Polis-Adliye
27 Aralık 2011 Salı 13:43
  • 3883
  • 5

Hiç yüzünden bıçaklandı

Tepecik Mahallesi’nde seyir halinde olan aracın camının bir gence çarpması nedeniyle çıkan tartışma sonucu bir kişi bıçaklandı. Olayla ilgili üç kişi gözaltına alındı

Tepecik Mahallesi İnönü Caddesi`nde meydana gelen olayda bir kişi bıçakla yaralanırken, üç kişi gözaltına alındı. İddialara göre olay şu şekilde gelişti; Tepecik Mahallesi İnönü Caddesi Diasa Market önünde Hasan Şahintürk (34) aracını park etti. Bu sırada yolda yürümekte olan S.C.(15)`ye aracın aynası çarptı. Bu nedenle ikili arasında tartışma çıktı.
 

ÖNCE DARP SONRA BIÇAKLAMA
Tartışmaya o sırada S.C.`nin yanında olan İlker K. (18) ile Serhat Ş. (18)`de karıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine üç arkadaş Şahintürk`ü ilk olarak darp etti. Bu sırada gençlerden İlker K., yanında bulunan bıçağıyla Şahintürk`ü kalçasından bıçakladı. Gençler hemen olay yerinden kaçarken, yaralanan Şahintürk ise kendi aracıyla Kocaeli Devlet Hastanesi`ne gitti.
 

GEZERKEN YAKALANDILAR
Hayati tehlikesi bulunmadığı öğrenilen Şahintürk, ilk tedavisinin ardından taburcu edildi. Bıçaklama olayıyla ilgili olarak İzmit İlçe Asayiş Bürosu ekipleri yaptıkları çalışmalar sonucu gençleri sabaha karşı Kozluk Mahallesi`nde sokakta yürürken gözaltına aldı. Yaşı küçük olan S.C., çocuk şubesine teslim edilirken, diğer iki zanlı şubeye getirildi. Zanlılar, ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.

 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ