KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Darıca’nın yollarından Bilica mı geçti?
Darıca’nın yollarından Bilica mı geçti?
Siyaset
22 Nisan 2010 Perşembe 15:29
  • 1170
  • 0

Darıca’nın yollarından Bilica mı geçti?

Darıca’da bozuk yolların fazlalığını, ‘Buradan Bilica mı geçti?’ diyerek anlatan Çağdaş Duyar, belediyenin bu konuda duyarsız kalmasını eleştirdi

MHP Darıca İlçe Teşkilatı haftalık yönetim kurulu toplantısı önceki gün yapıldı. İlçedeki bozuk yolların konuşulduğu toplantı sonrası ilçe başkanı Çaydaş Duyar yaptığı açıklamada Fenerbahçe Futbol Takımı`nın Brezilyalı savunma oyuncusu Fabio Alves Da Silva (Bilica)`nın Beşiktaş maçında penaltı noktasını ayağıyla eşelemesini Darıca ile betimledi.

ÇUKURLAR KAPATILMIYOR
Duyar şöyle konuştu; “İlçe olmasıyla birlikte bir ivme kazanacağına inanılan Darıca`da maalesef değişen bir şey yok. Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Onarım Müdürlüğü`nün sorumluluğu alanında olan ana caddeler ile alt yapı ve doğalgaz çalışmalarından kalan çukurlar maalesef kapatılmıyor. Ara yollarda durum daha da vahim bir durumda.

DARICA`NIN YENİ SİMGESİ
Baharın gelmesine rağmen sporcu belediye başkanımız; doğal piste dönüşen ana ve ara yollarda yaptığımız uzun açtığı çukurlara karşı uzun atlama branşını bize öğretmek istiyor. Galiba bu çukurlar Darıcamız`ın yeni  simgesi olacak. İlçemizdeki fabrika yollarının giriş ve çıkışları, özellikle de Aslan Çimento ve tren istasyonuna paralel olan Kroman`ın önünden geçen yollardan Bilica geçmiş gibi mayın tarlasını andırıyor.”

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ