KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
İki genç ilçeyi birbirine kattı
İki genç ilçeyi birbirine kattı
Polis-Adliye
30 Aralık 2010 Perşembe 09:07
  • 6175
  • 4

İki genç ilçeyi birbirine kattı

Kandıra merkezde, taşkın davranışlarıyla çevreye korku salan iki genç tutuklanarak cezaevine gönderildi

Kandıra merkez Çarşı Mahallesi'nde önceki gece geç saatlerde iki gencin taşkın davranışlar sergilemesi çevre sakinlerine korku dolu anlar yaşattı. Alkollü oldukları öğrenilen Caner Yıldırım (23) ile Şeyhmus Kadir Topaloğlu (17) önce aralarında tartışmaya başladı. Hızını alamayan alkollü gençler önce Kandıra`nın eski belediye başkanlarından İsmail Genç`e ait olan eczanenin camlarını tekmeleyerek yere indirdi.
 

İÇKİ ÇALDILAR
Polisin peşlerine düşmesi üzerine olay yerinden kaçan gençler, daha sonra Kandıra Belediye Pasajı`nda bulunan Cüneyt Kocaoğlu`na ait gazete bayiine dükkan cam ve vitrinlerini kırarak girdi, buradan çaldıkları işçilerle kayıplara karıştı. Sonrasında kucaklarına doldurdukları içki şişeleriyle vatandaşlar tarafından farkedilen Yıldırım ve Topaloğlu, polise haber edildi. Polis, yarım saat süren kovalamacanın ardından iki genci yakaladı.
 

CEZAEVİNİ BOYLADILAR
Götürüldükleri karakolda ifadeleri alınan Caner Yıldırım ve Şeyhmus Kadir Topaloğlu, mahkemeye sevk edildi. Nöbetçi hakim, Kandıra Belediye Pasajı`nda bulunan kamera görüntülerini de delil sayarak iki şahsı cezaevine gönderdi. Hırsızlık ve mala zarar verme gibi suçlardan tutuklanan zanlılardan Caner Yıldırım`ın dosyasının bir hayli kabarık olduğu ve daha önce yine Kandıra`da Tesadüf Cafe`yi de molotof kokteyli atarak kullanılamaz hale getirdiği öğrenildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ