KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İki hırsızlık zanlısı yakalandı
İki hırsızlık zanlısı yakalandı
Polis-Adliye
03 Kasım 2009 Salı 17:31
  • 1406
  • 0

İki hırsızlık zanlısı yakalandı

Patronuna zarar vermek için bilgisayar kasasını alan zanlı ile Özgür Kocaeli Gazetesi’nin çeklerini çaldığı iddia edilen bir kişi ele geçirildi

Çalıştığı iş yerinden özel nedenler dolayısıyla ayrıldığı ve patronuna zarar vermek istediği öğrenilen Orhan Yıldırım, gece 03.45 sıralarında İzmit merkezinde bulunan Şen Emlak`a giderek kapısının camını yumruk ve kafa atarak kırdı ve içeriye girdi. İçeriden bir bilgisayar kasasını alarak kaçmaya çalışan genç devriye gezen Asayiş Şube Hırsızlık Büro ekipleri tarafından yakalandı. Eski patronuna zarar vermek istediği için böyle bir eylem gerçekleştirdiği iddia edilen Orhan Yıldırım ekipler tarafından ifadesinin ardından akşam saatlerinde adliyeye sevk edildi.
 

GAZETENİN ÇEKLERİ BULUNDU
Geçtiğimiz hafta kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından soyulan Özgür Kocaeli Gazetesi`nin idari bürosundan çalınan iki çek de önceki gün bir eve yapılan baskın sonrasında ele geçirildi. İstanbul`da çek bozdurmaya çalışırken yakalanan Fevzi Muratoğlu`nun üzerinden çıkan çeklerden iki tanesinin gazeteden çalınan çekler olduğu belirlendi. Muratoğlu`nun ifadesi üzerine çekleri veren kişinin Erdi Alkan isimli kişi olduğu belirlenince Erdi Alkan Yürüyüş Yolun`da gözaltına alındı. Erdi Alkan`ın üç ayrı hırsızlıktan aranması olduğu öğrenildi. İfadesinin ardından Erdi Alkan adliyeye sevk edildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ