KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İki hırsızlık zanlısına suçüstü
İki hırsızlık zanlısına suçüstü
Polis-Adliye
02 Ekim 2009 Cuma 16:34
  • 1477
  • 0

İki hırsızlık zanlısına suçüstü

İşyerlerinden kablo çalan 1 zanlı ile inşaatlardan matkap, hilti ve benzeri malzemeler çalan 1 zanlı yakalanarak gözaltına alındı. Göz altına alınan zanlılar adliyeye sevk edildi

KABLO ÇALARKEN SUÇÜSTÜ
İzmit Emniyet Müdürlüğü ekipleri ayrı ayrı yaptıkları operasyonlarla iki hırsızlık zanlısını yakaladı. İlk önce işyerlerinden kablo çalan E.T.(19) polis tarafından suç üstü yakalanarak göz altına alındı. Önceki gün akşam saatlerinde araçların kablolarını çalmak için Bekirpaşa`da bulunan Özturan Oto Galarisi`e giren E.T. devriye gezen polis ekiplerince fark edilince suçüstü yakalandı. Gözaltına alınan E.T. 14.30 sıralarında Asayiş Şube`den alınarak adliyeye sevk edildi.

10 BİN TL DEĞERİNDE

İnşaatlardan ve fabrikalardan, matkap, hilti, kaynak makinesi gibi çeşitli malzemeler çalan ve aynı suçtan çok sayıda sabıkası bulunan, H.İ.(25) ise gece operasyonuyla gözaltına alındı. İkinci el inşaat malzemeleri alan bir dükkana, en son Kartepe`de çaldığı 10 bin TL değerindeki matkap, hilti, kaynak makinesi, dalgıç pompa ve benzeri malzemeleri satan H.İ. isimli zanlı, satılan malzemelerin çalıntı olduğunun tespit edilmesi üzerine gece yapılan bir operasyonla gözaltına alındı. H.İ. Asayiş Şube`den alınarak E.T ile birlikte adliyeye sevk edildi.


 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ