KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İkinci kez bıçaklanmaktan polis kurtardı
İkinci kez bıçaklanmaktan polis kurtardı
Polis-Adliye
22 Aralık 2011 Perşembe 12:40
  • 6219
  • 10

İkinci kez bıçaklanmaktan polis kurtardı

Ayrıldığı imam nikahlı eşi tarafından 22 Haziran’da bıçaklanan Gülcan Ö., ikinci kez bıçaklanmaktan polisler sayesinde kurtuldu

Ayrıldığı imam nikahlı eşi tarafından daha önce bıçaklanan bir bayan, yolda eski eşiyle karşılaşınca ikinci kez bıçaklanmaktan devriye gezen polis ekipleri sayesinde kurtuldu. İddialara göre, imam nikahı ile birlikte yaşadıkları öğrenilen Gülcan Ö. ve Uğur P. bir süre sonra ayrıldı. Uğur P., bunun üzerine verdiği başlık parasını istedi ancak bir türlü alamadı. Uğur P., bu nedenle tartıştığı Gülcan Ö.`yü 22 Haziran`da Fethiye Caddesi`nde bıçakladı.
 

KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ
Uğur P., olayın ardından kayıplara karışmıştı. Alemdar Caddesi`nde gezen Uğur P., bu sırada Gülcan Ö. ve ablasıyla karşılaştı. Aynı nedenden dolayı çıkan tartışmada Uğur P. yine bıçağını çekti. Bölgede devriye gezen polis ekipleri olayı fark etti. Hemen araçlarından inen polisler, Uğur P.`yi etkisiz hale getirdi. Uğur P., ifadesi alınmak üzere Saraybahçe Polis Merkezi`ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ