KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
İKİNCİ KÜME’DE KRİTİK GÜN
İKİNCİ KÜME’DE KRİTİK GÜN
Amatör Futbol
02 Nisan 2010 Cuma 15:53
  • 956
  • 0

İKİNCİ KÜME’DE KRİTİK GÜN

İkinci Amatör Küme’de bugün kritik maçlar oynanacak. B, D, E gruplarında birer müsabaka oynanacak. G ve H gruplarında oynanacak ikişer karşılaşma nefesleri kesecek

Esentepe`de zor maç
İkinci Amatör Küme B Grubu`nda oynadığı beş karşılaşmayı kazanarak grubun lideri olan İzmit Belediyespor, grubun genç ekiplerinden Yeniyalı Barbarosspor ile Körfez Esentepe Stadı`nhda karşılaşacak. Zorlu karşılaşma saat 14.00`te başlayacak. İki takım içinde büyük önem taşıyan karşılaşmayı Selim Akman yönetecek.  D grubunda şampiyonluk mücadelesi içinde yer alan Yeşilovaspor ile Eşmespor arasındaki kritik karşılaşma Mehmet Ali Kağıtçı Stadı`nda oynanacak. Yeşilovaspor ile Eşme spor karşılaşması saat 18.00`de başlayacak. Zorlu doksan dakikayı Erdem Kaçar yönetecek.  E Grubu`nda yer alan Yazlıkspor ile Gölcük Gençlerbirliği arasındaki karşılaşma Kavaklı Stadı`nda oynanacak. Saat 12.00`de başlayacak olan maçı Alper Çetin yönetecek.

Metin Oktay`da 3 maç var
İkinci Amatör Küme G ve H Grupları`nda 3 karşılaşma oynanacak. Gebze Metin Oktay Stadı`nda oynanacak maçlar kıran kırana ikili mücadelelere sahne olacak. H Grubu`nda mücadele eden Trakyaspor ile Gümüşspor arasında saat 14.00`te başlayacak, karşılaşmayı Şaban Kaya yönetecek. Metin Oktay da günün ikinci karşılaşması G Grubu`na ait. Gebze Balçık Köyüspor ile Darıca Marmaraspor arasındaki müsabaka saat 16.00`da başlayacak. Karşılaşmayı Mehmet Bahar yönetecek. Metin Oktay Stadı`nda günün son karşılaşması H Grubu`na ait olan son karşılaşma Gebze Beşköyspor ile Gebze Muaallimköy arasındaki karşılaşma saat 18.00`de başlayacak. Bu önemli karşılaşmayı Muharrem Kırbaş yönetecek.  İkinci Amatör küme G grubu maçında ise Köşlüçeşme ile Mollafenari takımyarı karşılaşacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ