KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
İngilizce kurs bahanesiyle fuhuş
İngilizce kurs bahanesiyle fuhuş
Polis-Adliye
03 Aralık 2012 Pazartesi 14:31
  • 8025
  • 10

İngilizce kurs bahanesiyle fuhuş

İzmit ve Körfez ilçelerinde düzenlenen fuhuş operasyonunda 6 kişi gözaltına alındı. Körfez’de gerçekleşen operasyonda mahalle arasındaki evin İngilizce kursu bahanesiyle fuhuş için kullandığı öğrenildi

İzmit ve Körfez ilçelerinde peşisıra düzenlenen üç fuhuş operasyonunda 5 hayat kadını ile fuhuşa yer temin ettiği iddia edilen bir kişi gözaltına alındı. Körfez`deki operasyonun bir İngilizce öğretmeninin evine yapıldığı öğrenilirken, müşterilerin ise İngilizce kursunu bahane ederek eve gittikleri öğrenildi. Alınan bilgi ve iddialara göre düzenlenen fuhuş operasyonları şu şekilde gelişti; 


100 TL KARŞILIĞINDA

İzmit Veli Ahmet Mahallesi'nde bir ikamette fuhuş yapıldığı ihbarını alan polisler söz konusu eve operasyon düzenledi. Operasyonda 100 TL karşılığında cinsel ilişkiye girdikleri öne sürülen Ü.A. (35) ile S.E. (35) isimli iki hayat kadını gözaltına alındı. Asayiş şube müdürlüğünde işlemleri tamamlanan 2 hayat kadını, yapılan idari işlemin ardından serbest bırakıldı.


MÜŞTERİLER İTİRAF ETTİ

Ahlak büro amirliği ekipleri yine İzmit Hacı Hızır Mahallesi'nde bir evde fuhuş yapıldığı ihbarını aldı. Fuhuş yapıldığı iddia edilen adresten çıkan müşterilerle irtibata geçen polisler, müşterilerin olayı itiraf etmesi üzerine operasyon düzenledi. 200 TL karşılığında cinsel ilişkiye girdikleri öne sürülen H.U. (32) ile K.B. (31) isimli iki hayat kadını gözaltına alındı. Asayiş şube müdürlüğünde işlemleri tamamlanan iki kadın, uygulanan işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.


İNGİLİZCE BAHANE..
.
Ahlak polisleri son olarak Körfez ilçesine bir operasyon düzenledi. Körfez'de bir ikamette fuhuş yapıldığı ihbarının alınması üzerine eve operasyon düzenleyen ekipler, fuhuş yaptığı belirlenen S.M.G.(28) ile İngilizce öğretmeni olan M.Ö.(34) isimli şahıs gözaltına alındı. Müşterilerin ise daireye İngilizce kursu bahanesiyle gittiği iddia edildi. Asayiş şube müdürlüğünde işlemleri tamamlanan S.M.G. serbest kalırken, M.Ö. fuhuşa aracılık ve yer temin etmek suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. 

 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ