KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8758 TL
  • 6.5387 TL
  • 7.6794 TL
Kocaeli Zirve
Irak'tan acı haber! 2 şehidimiz var
Irak'tan acı haber! 2 şehidimiz var
Polis-Adliye
14 Ocak 2020 Salı 09:44

Irak'tan acı haber! 2 şehidimiz var

MSB’den yapılan açıklamada, Irak’ın kuzeyinde yer alan Haftanin bölgesinde gerçekleştirilen edilen operasyonlarda, teröristlerle çıkançatışmada Piyade Uzman Çavuş Bayram Günay (30) ve bir güvenlik korucusunun şehit olduğu belirtildi.

MSB’den yapılan açıklamada, Irak’ın kuzeyinde yer alan Haftanin bölgesinde gerçekleştirilen edilen operasyonlarda, teröristlerle çıkan çatışmada Piyade Uzman Çavuş Bayram Günay (30) ve bir güvenlik korucusunun şehit olduğu belirtildi.

Açıklamada, “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” denildi. Günay’ın acı haberi Edirne’nin Uzunköprü ilçesine bağlı Dereköy’de yaşayan ailesine verildi. Haber üzerine fenalık geçiren acılı anne ve babaya evin önünde bekleyen sağlık ekibi müdahale etti. Günay’ın en son annesi Zümriye Bayram ile telefonda yaptığı görüşmede, “Görevimiz bitsin bu ay sonunda izne geleceğim” dediği öğrenilirken; Günay, yarın Dereköy mezarlığında toprağa verilecek.

DİĞER HABERLER

2 aylık bebek taburcu edildikten sonra öldü!

2 aylık bebek taburcu edildikten sonra öldü!

Körfez ilçesinde, Gülendam ve Sinan Yıldız çiftinin kızları 2 aylık Adra Liya Yıldız, kusma ve ishal şikayetiyle gittiği hastaneden, tedavisinin ardından taburcu edildiği günün akşamı hayatını kaybetti. Acılı aile minik bebeğin ölümünde doktorların ihmali olduğu iddiasıyla şikayetçi oldu. Sinan Yıldız, "Çocuğum tamamen çökmüştü. Bizi o halde taburcu ettiler. Kimin ihmali, kimin suçu varsa cezalandırılsın" dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ